Pages

13 Nisan 2009 Pazartesi

Galatasaray Fenerbahçe Maç Özeti

Söz düellosu


Semih: Bana ağabey derdi, hiç yakışmadı. Arda: Ağabey dedik diye kusur mu ettik! Kimseye kendimizi ezdirmeyiz.


Çıkan olaylarda birbirlerini hırpalayan Fenerbahçeli Semih ile Galatasaraylı Arda, maçtan sonra yaptıkları karşılıklı açıklamalarla birbirlerini suçladılar. Semih, "Arda bana Milli Takım'da ağabey derdi, kendisine bu yaptıkları hiç yakışmadı. Ben sadece kavgayı ayırmaya çalıştım. Ama o döndü bana yumruk attı" diye konuştu.

Küfürleri unutmadık

Semih, şöyle devam etti: "Biz onları Kadıköy'de böyle mi ağırladık. Galip gelemeyince taraftarın gazına geliyorlar." Arda ise şu cevabı verdi: "Ağabey dedik diye kusur mu ettik. Biz kimseye kendimizi ezdirmeyiz. 3 senedir Lugano'nun yaptıklarını kimse görmüyor. Kadıköy'deki küfürleri de unutmadık."

Doğruyu yaptınız


"Olaylar nedense hep Ali Sami Yen'de çıkıyor. Siz birbirinizi saha içinde koruyarak doğruyu yaptınız. Yine küfür yedik".


Dört yılı aşkın süredir Ali Sami Yen'e gitmeyen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım da dün tribünde yerini aldı. Yıldırım 1-0 kaybettikleri (12 Aralık 2004) maçtan beri Ali Sami Yen'e adım atmıyordu. Yıldırım son dakikada yaşanan olaylar ve kırmızı kartlar nedeniyle "Geldiğime, geleceğime pişman oldum" diye konuştu.

G.Saray'ı suçladı
Olaylar
sonrası soyunma odasına inen Yıldırım, G.Saray'ı suçlayan ifadeler kullandı. Yıldırım, "Bu tip olaylar nedense Saracoğlu'nda değil, hep burada oluyor. Ayıptır. Takımımda bir sürü milli oyuncu var, onlara da küfür ediyorlar. Sizler sahada birbirinizi koruyarak doğruyu yaptınız" diyerek oyuncularına sahip çıktı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü