Pages

27 Nisan 2009 Pazartesi

Guiza Pişmanlığı


F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve bir grup yöneticinin, Ankaragücü maçı sonrası FBTV'ye giderek bir durum değerlendirmesi yaptığı, bu sırada maçı tekrar izledikleri öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın, Güiza'nın ilk yarıda karşı karşıya kalıp gol yapamadığı pozisyona çok hayıflandığı belirtildi.

Yıldırım'ın arkadaşlarına, "Transfer ettiğim için bu
kadar pişmanlık duyduğum bir oyuncu daha hatırlamıyorum" dediği kaydedildi. Başkanın Güiza'yı gözden çıkardığı, "Bu adamı artık F.Bahçe'de görmek istemiyorum. 3'e 5'e bakmadan satın" talimatı verdiği ifade ediliyor.

Sabahlara Kadar


Ünlü bir eğlence mekanında sabaha kadar gönüllerince eğlenen futbolcuların burada olay çıkardığı da öğrenildi.

Ünlü bir eğlence mekanında sabaha kadar gönüllerince eğlenen futbolcuların burada olay çıkardığı da öğrenildi.

Fenerbahçe'de başarısız tablonun sonuçları en çok futbolculara kesilirken, geçen salıyı çarşambaya bağlayan gece yaşananlar, bu durumu bir kez daha sorgulama fırsatı doğurdu. Sivasspor'la deplasmanda oynanan kupa maçından sonra İstanbul'a dönen 6 futbolcu eve gidip dinlenmek yerine, soluğu Nişantaşı'ndaki ünlü bir gece kulübünde
aldı. Bu oyuncularından 5'inin Volkan Demirel, Önder Turacı, Ali Bilgin, Can ve Gökhan Emreciksin olduğu ileri sürüldü.

HIRPALANMIŞLAR
Görgü tanıklarının ifadesine göre sarı-lacivertli futbolcuların eğlencesi, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Gecede rezalet de yaşandığı, Volkan Demirel ile Önder'in gece kulübünde birileriyle tartışıp hırpalandığı iddialar arasında yer aldı. Maç gecesi mutlaka dinlenilmesi gerektiği herkesçe bilinen bir gerçekken, bu 6 futbolcunun sabaha kadar barlarda takıldığı haberlerinin dilden dile dolaşması, kaçan şampiyonluğa üzülen camiada hayretle karşılandı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü