Pages

30 Nisan 2009 Perşembe

Aragonez Sinirlendi


Yedek takımın çift kalede 2-0 öne geçmesi Dede'yi kızdırdı Aragones, hatalı gol yiyen Volkan Demirel'i sert dille uyardı.


F.Bahçe'nin dünkü idmanını izleyenler, "Aragones'in, lige havlu atıldığından haberi yok mu" demekten kendilerini alamadılar. Aslar, yedeklerle oynadığı çift kalenin ilk yarısını 2-0 mağlup bitirince Aragones çıldırdı. Sahanın ortasına topladığı oyuncularını azarlayan 'Dede' "İkinci yarıda hataları yapmayın" dedi. İspanyol hoca ikinci golde hatalı çıkış
yapan Volkan Demirel'i sert dille uyardı. Beşiktaş maçında ilk 11'de düşünülen aslar ikinci yarıda Kazım ile tek gol bulabildi.

Alex Yine Yok


F.Bahçe'de derbi öncesinde Alex krizi yaşanıyor. Dünkü idmana da çıkmayan Brezilyalı oyuncunun Beşiktaş maçında oynayamayacağı açıklandı. Topuğundaki sorun nedeniyle dün idmana çıkmayan Daniel Güiza'nın sakatlığının önemli olmadığı, derbide forma giyebileceği belirtildi.

Gerçek Kral Yakın da Geliyor


Gerçek yıldız

Bu sezonki sportif başarısızlık başkan Yıldırım'ı yeniden hırslandırdı. Lyon'un 34 yaşındaki sambacısı bitirilecek.

Başkan Aziz Yıldırım, 'Dünya Kulübü' planı çerçevesinde şimdi de Juninho'ya göz koydu. Yıllardır hayran olduğu Lyon'un Brezilyalı orta saha oyuncusu için harekete geçen Yıldırım, 'Bitirin' talimatı verdi. Bu sezon yaşanan sportif başarısızlık, yaklaşan kongre de Yıldırım'ı hırslandırdı. Lyon ile bir yıl daha sözleşmesi olan Juninho Pernambucano'nun en az 3 sene daha üst düzeyde oynayabileceğini belirten Yıldırım, bonservisle birlikte yıllık 5 milyon euro'yu gözden çıkardı.

Pazarlık yakında
7 yıldır forma giydiği Lyon'da büyük başarılar elde eden ve misyonunu tamamladığını düşünen Juninho'nun menajerler aracılığıyla iletilen teklife olumlu baktığı belirtiliyor. İki yıl önce G.Saray'ın listesinde de yer alan Juninho işini asbaşkan Ali Koç takip edecek. Koç'un Fransız ekibi ve Brezilyalı oyuncu ile kısa süre sonra masaya oturması bekleniyor.

Kendinize Gelin Artık


Aylardır küs olan iki yıldızla görüşen Yıldırım, "Bu sorunu çözün. Daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir" diyerek uyardı.

Fenerbahçe'de Alex ile Deivid'in 3 aydır konuşmadığının basına sızması üzerine başkan Aziz Yıldırım harekete geçti. Eşleri yüzünden kavga eden iki futbolcunun küs olduğu haberinin gazeteniz FOTOMAÇ'ta duyurulmasının ardından, Yıldırım'ın yöneticilerle toplantı yaptığı öğrenildi. İkiliyle iyi diyaloğu olan bazı yöneticilerin barıştırma çabalarının sonuçsuz
kalmasına sinirlenen Yıldırım, "İş başa düştü" diyerek iki futbolcuyla da görüşme kararı aldığı belirtildi.

Sorumlusu sizsiniz
Soluğu Samandıra Tesisleri'nde alan ve iki futbolcuyu odasına çağıran Yıldırım, oldukça sert uyarılarda bulunarak şunları söyledi: "Sizin gibi profesyonellere yakışıyor mu? Yaşattığınız gerginlikle takımın bu durumda olmasında fazlasıyla sorumlusunuz. İkinizle de sözleşme yaptık. Önümüzdeki sene yine birlikteyiz. Bu şekilde nasıl devam edebilir? Aranızdaki sorunu halledin, yoksa daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü