Pages

7 Mayıs 2009 Perşembe

Appia;Yeterki Gel Desinler Para Önemli Değil

"F.Bahçe'ye dönmek istiyorum. Hastalığım da geçti. Para sorun olmaz. Yeter ki 'gel' desinler".

F.Bahçe yeni sezonun kadrosunu kurmaya çalışırken, eski bir dosttan mesaj geldi: "Beni alın." Hastalığı nedeniyle F.Bahçe'den ayrılan Stephen Appiah, yöneticilere gönderdiği mesajda F.Bahçe'ye dönmek istediğini iletti. Sarı-lacivertli kulüple FIFA'lık olan Appiah, 2 milyon 200 bin euro ödemeye mahkum edilmişti.
Ganalı yıldız yöneticilere, "Bu parayı ücretimden düşersiniz. Para sorun olmaz. Futbol oynamak istiyorum" diye de ekledi.

YERİ DOLMADI
Appiah'ın gidişinden sonra orta sahadaki sorunları bir türlü gideremeyen F.Bahçe yönetimi de Appiah'a sıcak bakıyor. Tek korku hastalığının tamamen geçip geçmemesi. Tottenham, M. City ve Rubin Kazan'da idmanlara çıkan Appiah bu takımlardan geçer not alamadı. 2 ay önce Gana Milli Takımı formasını Benin karşısında 74 dakika giyen siyahi yıldız eski günlere döndüğünün sinyalini vermişti.

Semih;Numaram kadar gol attım


Samandıra'da dün Semih fırtınası esti. Çift kalede golleriyle alkışlanan tecrübeli oyuncuyu karşısında oynayan Roberto Carlos bile tebrik etti. Semih, "Kaç gol attın sayamadık" diyen basın mensuplarına "Forma numaram (23) kadar" cevabı verdi.

Emre Belezoğlu


Beşiktaş maçında Deivid ile tartışan Emre Belözoğlu, "Aramızda sorun yok. Basın hâlâ bu işi kaşıyor" dedi. Tecrübeli oyuncu, "Bu kavganın öncesi ve sonrası yok. Maçta yaşandı ve bitti" diye konuştu. Arkadaşımız Emre Bol bu konuşma üzerine, "Deivid ile bir fotoğrafınızı çekelim, barış görüntülensin" önerisini iletti.

Tecrübeli oyuncu bu teklife,
"Böyle sahte pozları sevmem. Gerek de yok" cevabı verdi. Sakatlığının tamamen geçtiğini, F.Bahçe taraftarını üzdüklerini de sözlerine ekleyen yıldız oyuncu şöyle konuştu: "Kupayı alarak özür dileyeceğiz. Gelecek sezon ise hem benim hem F.Bahçe için çok daha başarılı geçecek."

Alex Yetişir Ama Riske Gerek Yok


ERKEN START ALDI
Sakatlığı nedeniyle son maçlarda yer alamayan Alex'in hafta sonundaki Denizlispor mücadelesinde yer alma şansı belirdi. Dün arkadaşları 11.00'de idmana çıkarken Alex 09.30'da tesislere geldi, 10.00'da antrenmana başladı. Kaptan bir süre topla da çalıştı.

DEDE KARARSIZ
Alex'e idmanda
sakatlıkları süren Önder ve Abdülkadir de eşlik etti. Ağrılarının azaldığını belirten kaptanın bugün takımla çalışması bekleniyor. Doktorların, "Maça yetişebilir" sözüne rağmen Aragones kupa maçını düşünerek Alex'i riske atmayabilir.Ki riske atmaması da lazım.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü