Pages

21 Mayıs 2009 Perşembe

Fenerde Roni Planına Devam


"Öyle yıldızlar alacağım ki Türkiye ayağa kalkacak" diyen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ronaldinho'yu transfer etmeye kararlı. Yıldırım bu transfer sayesinde 200 bin forma satmayı planlıyor.

Planlan hazır

Milan'lı sambacının 20 milyon euro'yu bulan maliyeti, forma-kombine satışından büyük ölçüde karşılanacak.

Carlos devrede
Bu yıl yaşanan hayal kırıklıklarını telafi etmek isteyen başkan Aziz Yıldırım, Ronaldinho için düğmeye bastı. Hafta sonunda yeniden seçilmeyi uman Yıldırım'ın, "Maliyeti 20 milyon euro'yu buluyor. Bunun büyük bölümünü forma ve kombine satışlarından karşılarız" dediği öğrenildi. Yıldırım, Milan'da mutlu olmayan sambacı için
Carlos'u devreye soktu.

200 bin forma
İtalyan ekibinin başarısızlık yanında yıllık maliyeti yüksek olduğu için Ronaldinho ile yollarını ayırmak istemesi F.Bahçe'nin işini kolaylaştırıyor. Alman basını da F.Bahçe'nin 29 yaşındaki Brezilyalı yıldızı almak için yoğun çaba harcadığını yazıyor. Yönetim 200 bin civarında Ronaldinho forması satmayı, kombinelerde de 40 binlere ulaşmayı hedefliyor.

Scolari


Portekiz basını Scolari'nin F.Bahçe ve Juventus ile görüştüğünü yazdı. İnternet sitesi Jornal Record'un haberine göre tecrübeli teknik adam, geçtiğimiz hafta F.Bahçe'den teklif aldı. Aynı site, Juventus'un Scolari'yle görüştüğünü yazdı. Scolari'nin menajeri Jorge Mendes, F.Bahçe'nin teklifinin Juventus'a oranla daha iyi olduğunu açıkladı.

Stopere Yeni Aday


Edu'nun sakatlığı, Lugano'nun sözleşme yenilememesi Fener'de arayışı hızlandırdı.


Rota portekiz
Hayal kırıklığı ile biten bu sezonun izlerini silmek için harekete geçen yönetimin Benfica'nın Brezilyalı stoperi Luisao ile ilgilendiği iddia edildi. Alman basınında çıkan haberlere göre F.Bahçe, Portekiz ekibinin kapısını çaldı.

Devler de istiyor
Edu'nun sakatlığı, Lugano'nun henüz imza atmaması nedeniyle
arayışlarını hızlandıran F.Bahçe'nin Luisao için Roma, Milan, Hamburg, Schalke, Marsilya ve Wolfsburg gibi devlerle kapışacağı da belirtiliyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü