Pages

22 Mayıs 2009 Cuma

Roni Planı İçin Bir Hamle Daha


Ünlü menajer, Roni için Milano'ya gidiyor

Figer devrede

Sambacıyı almaya kararlı olan yönetim, Figer'e aracı olması için tam yetki verdi.

Genel kurul sonrası
F.Bahçe , Ronaldinho bombasını patlatmaya kararlı. Brezilyalı yıldızın 20 milyon euro'luk bonservis bedelini forma ve kombine satışlarından karşılamayı planlayan yönetim, asrın transferini gerçekleştirmek için menajer Juan Figer'den yardım istedi. Aracı olmayı kabul eden Figer, başkan Aziz Yıldırım'ın tekrar göreve gelmesi
halinde önümüzdeki hafta Milano'ya gidecek.

Fikrine başvurulacak
Burada Ronaldinho'nun yanı sıra Milan'lı yöneticilerle de görüşecek olan ünlü menajer, Fenerbahçe'nin teklifini iletecek. Uluslararası transfer piyasasında sözü geçer bir konumda olan Figer'in, başka oyuncular konusunda da fikirlerine başvurulacak. Bu arada sarı-lacivertli yönetim, Figer'le gelecek hafta Lugano'nun durumunu da son kez masaya yatıracak.

UEFA DAN TEBRİK


Son UEFA Kupası finaline ev sahipliği yapan Şükrü Saracoğlu Stadı, Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye büyük prestij kazandırdı. Saracoğlu, final için yaşadığı değişimlerle, Avrupa'nın en elit statları kategorisine yükselme konusunda önemli adımlar attı. UEFA Başkanı Platini, başkan Yıldırım'ı özel olarak tebrik etti.

Appiah Geliyor


Başkan Yıldırım'ın, "Dönmek istiyor" sözü Ganalı futbolcu tarafından da doğrulandı.


Ayak damarlarındaki sorun nedeniyle F.Bahçe'nin sözleşmesini fesh ettiği Appiah'a dönüş yolu açıldı. Geçtiğimiz günlerde başkan Aziz Yıldırım'ın, "Appiah dönmek istiyor. Bize haber gönderdi" sözlerini Ganalı futbolcu da doğruladı. F.Bahçe ile FIFA'lık olmasına da değinen Appiah, "Bunlar aşılmayacak sorunlar değil" dedi.

Yıldırım babam gibi

"Aziz Yıldırım babam gibidir. Baba-oğul arasında böyle sorunlar olur" diyen Appiah hastalığının tamamen geçtiğini, sağlık raporlarını da getireceğini belirtti. İstanbul'u çok özlediğini, arkadaşlarıyla sık sık telefonda konuştuğunu da sözlerine ekleyen Appiah, "Haftaya İstanbul'dayım. Kısa sürede imza da atacağım" diye konuştu.

Yıldırım Yattaraya Talip


Yıldırım, kongre sonrası Trabzon Başkanı Şener'den Ganalı yıldızı resmen isteyecek


***

Yattara denemesi

Hayallerin takımını kurmak için kolları sıvayan F.Bahçe, rüya gibi ismin peşine düştü. Yönetim, Trabzonspor'un Ganalı süper starı İbrahima Yattara'yı da gündemine aldı. Sarı-lacivertli kulübe yakın kaynaklar, başkan Aziz Yıldırım'ın siyahi top cambazı için tüm imkanları seferber edeceğini, dudak uçuklatan bir teklifle Trabzon'un kapısını çalmaya hazırlandığını
bildiriyorlar.

'Satar mısın başkan?'
Yıldırım'ın, seçim sonrası bordo-mavili kulübün başkanı Sadri Şener ile bir araya geleceği ve "Yattara'yı bize satar mısın?" teklifinde bulunacağı belirtiliyor. Yattara'yı Trabzonspor'dan kopartabilmek oldukça güç. Bordo-mavili taraftarların göstereceği tepki de bu ismin Fener'e transferini zor kılan bir diğer etken. Yine de Yıldırım'ın çok iyi bir teklifle şansını deneyeceği ifade ediliyor.

Alex Hazır


Uruguaylı futbolcu yine idmana çıkmadı, kaptan ise pazara hazır.


Konya maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de, şimdi de Lugano'dan kötü haber geldi. Kasığında bir sorunu bulunan Lugano'nun yanı sıra Önder ve Can'ın da sakat olması defansta yine krize yol açtı. Önceki günkü idmanda kaval kemiğine darbe alan ve çalışmayı yarıda bırakan Alex ise dün takımla çalıştı. Kaptanın pazar günü oynama ihtimali yüksek.
Alex, bugün Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü'nde Fenercell imza gününe katılacak.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü