Pages

26 Mayıs 2009 Salı

Bombabaları Birer Birer Patlatacağız


Özdemir: Bombaları birer birer patlatacağız. Sözümüz sözdür! Hangi futbolcuyu istersek onu alıp getireceğiz.


Fenerbahçe'nin yeni oluşturulan yönetiminden ilk röportaj Fotomaç'a geldi. Eski yönetimde başkan vekili olarak görev yapan ve bu göreve yeniden atanması beklenen Nihat Özdemir, hayata geçirmeyi düşündükleri projelerinden bahsetti. Özdemir, tüm Fenerbahçelileri heyecanlandıracak açıklamalar yaparken, bu sezon yaşattıkları hüsranı bir daha asla yaşatmayacaklarının
sözünü verdi.

Kendimizden eminiz
Özdemir, Fotomaç farkıyla şu açıklamayı yaptı: "Bu sezon futbolda taraftarımızı hüsrana uğrattık, biliyoruz. Ama artık her şey geçmişte kaldı. Bundan böyle hiçbir Fenerbahçeli üzülmeyecek. Kongre bitti, önümüz açık. Geriye bakmadan ve durmadan daha da çok çalışacağız. Kısa vadede önceliğimiz transfer. Panik yapmıyoruz, kendimizden de eminiz."

Herkes ezberleyecek
"Fenerbahçe istediği her futbolcuyu alır. Çıkan transfer haberleriyle ilgili konuşmak istemiyorum. Şu kadarını söyleyeyim; bombaları birer birer patlatacağız. Sözümüz sözdür! Tesisleşme konusunda nasıl Avrupa devi olmuşsak, sportif alanda da başarıyı en kısa zamanda yakalayacağız. Avrupa, Fenerbahçe ismini ezberleyecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

Başkanımaıza Sözüm Var


Son 20 günde 5 gol atan Okçu, "Üç ülkeden teklif aldım. Ancak Yıldırım'a sözüm var. Kalıp büyük işler yapacağım" dedi.


Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Onun kalitesine güveniyoruz. Seneye de bizimle kalacak" dediği Daniel Güiza, lig biterken coştu... İspanyol futbolcu, oynadığı son 5 maçta tavan yaptı. Peş peşe Beşiktaş (lig), Denizli, Beşiktaş'ın (kupa finali) filelerini sarsan Okçu, Antalya maçını boş geçtikten sonra, Konya'ya da 2'lik tarife uyguladı. Güiza, 20 günde 5
gol birden atarak kariyerindeki en parlak dönemlerinden birini yaşadı.

Çok mutluyum
Ağır eleştiriler aldığı ve "Artık Fener'de kalması imkansız" denilen bir dönemde şansı dönen 29 yaşındaki futbolcu, "Kendimi büyük bir takıma yeni transfer olmuş ve ilk maçında 50 bin kişi önünde galibiyet golünü atmış gibi müthiş hissediyorum" dedi. Güiza, İspanya, İngiltere ve Rusya'dan teklifler aldığını ancak F.Bahçe'de kalarak büyük işler yapacağını, başkan Aziz Yıldırım'a bunun için söz verdiğini söyledi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü