Pages

27 Mayıs 2009 Çarşamba

Bilica Fenere Geliyor


"Bilica'yı satacağız. F.Bahçe cazip bir teklifle geldi. Bizim açımızdan sorun yok. Son karar futbolcunun kendisinin".


Bu şartlarda tutamayız
Bilica, gerçekten de gelecek sezon Fenerbahçe'nin formasını giyecek mi? Bunu, konuyla ilgili en yetkili ağızlardan birine, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'a sorduk. İşte Odyakmaz'ın Bilica açıklaması: "Bilica için bizim verdiğimiz paranın 2-3 katını veriyorlar. O da ayrılmak istiyor. Kesinlikle satacağız. Birçok
kulüpten teklif aldık. Ancak en cazip teklifi Fenerbahçe yaptı. Son kararı ise futbolcu kendisi verecek."

Dağaşan da listede
"Fener, orta saha oyuncumuz İbrahim Dağaşan'ı da istiyor. Bu konuda kulağımıza birçok bilgi ulaşıyor. Bilica ve İbrahim'le dün (pazartesi) birlikte İstanbul'a geldik. Bilica'nın bir sakatlığı var, bu yüzden MR çektirecekti. Hava alanında ikisi de yanımdan ayrıldı. Nereye gittiklerini bilmiyorum. Fener ile görüşmüş olabilirler. Cumartesi günü sezonun son maçını oynayacağız. Pazartesi ise bazı konular daha da netleşebilir."

Evet Fener istiyor
Bülent Uygun, Fenerbahçe'nin Bilica'ya teklif yaptığını doğruladı. Uygun, "Bu oyuncumuzu G.Saray, Beşiktaş ve Trabzon da istiyor. Lig bitiminde bakacağız" dedi.

Aurelio'nun dönüşü zor

Başkan Aziz Yıldırım, Aurelio Fenerbahçe'ye gelebilir" dedi ancak anlaşmanın yapılması çok zor görünüyor. Çünkü yönetim, başarılı futbolcu için kesinlikle para vermek istemiyor. Bu durumda Aurelio ancak bedelsiz transfer edilebilirse yeniden Fenerbahçe forması giyebilecek. Bu yaklaşıma da Real Betis'in pek sıcak bakmadığı konuşuluyor.

Hayırlı olsun


Bu futbolcuyu satmaktan başka çaresi olmayan sarı-kırmızılı yönetim, Fenerbahçe'yle el sıkıştı....


Kozlar Fener'de
Sarı-lacivertlilere Mehmet Topuz'dan memnun edici haberler geliyor. Yıldız futbolcunun Kayserispor'dan ciddi bir alacağının biriktiği ve sarıkırmızılı kulübün bu parayı ödemesinin imkansız olduğu öğrenildi. Bu durum Fenerbahçe'nin elini iyice güçlendirdi.

'Hayırlı olsun'
Kayserispor'un borçlarına karşılık
Mehmet Topuz'u satmaktan başka çaresi yok gibi görünüyor. Fenerbahçe'nin bu durumu lehine çevirdiği, sarı-kırmızılı yönetimle Topuz için prensipte anlaştığı öğrenildi. Bir menajer, "Bu iş kesin olarak bitti" diye konuştu.

Sağlama Alındı


Rapor istenen Ganalı, burada da kontrolden geçirilecek. Anlaşmaya "Eski sakatlığı nüksederse alacakları ödenmez" maddesi konulacak.


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Kapımız açık. Raporları olumlu çıkarsa dönebilir" dediği Stephen Appiah'ta geri sayım başladı... Önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelmesi beklenen Ganalı futbolcu konusunda yönetim kendisini şimdiden sağlama aldı. Appiah, sağlık durumu ile ilgili raporları da beraberinde getirecek ve sarı-lacivertli yöneticiler, bu
raporları sağlık kuruluna incelettirecek. Bununla da yetinmeyecek olan yönetim, Appiah'ı yeni bir kontrolden daha geçirecek.

Ceza da silinecek
Sakatlığının tamamen geçtiğine kanaat getirilirse, "siyah inci" ile sözleşme yapılacak. Yönetim, yeniden sarı-lacivertli formayı giymesi halinde, siyahi oyuncunun FIFA'nın kararı ile Fenerbahçe'ye ödemesi gereken 2 milyon 280 bin euro'luk cezasını silecek. Ancak yönetimin planları bununla da bitmiyor. Appiah'a imzalattırılacak sözleşmeye, "Eski sakatlığı nüksederse kalan alacakları futbolcuya ödenmez" şeklinde bir maddenin de konulacağı öğrenildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü