Pages

16 Haziran 2009 Salı

Bu Transfere Şapka Çıkartın


.Bahçe, nefesleri kesen bir operasyonla renklerine bağladığı Mehmet Topuz'a eşine az rastlanır bir törenle imza attırdı. Mehmet Topuz, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gövde gösterisine dönüşen törende, taraftarın önünde bir kez daha sözleşme imzaladı. Stattaki tablo, iki sezon önce Brezilyalı yıldız Roberto Carlos için gerçekleştirilen törenden bile daha coşkuluydu.

Formayı defalarca öptü
Mehmet Topuz, Fenerbahçeliler'in göğsünü kabartan imza töreninde önce sarı-lacivertli formayı giydi sonra da üzerindeki armayı defalarca öptü. Bu esnada başkan Aziz Yıldırım, muzaffer bir kumandan gibi mağrur bir ifadeyle Mehmet Topuz'u izledi. Mehmet Topuz formayı öperken stattaki taraftarların coşkusu da doruğa çıktı.

Posterler Fotomaç'tan
Yaklaşık sekiz bin taraftar tarihi imza törenine tanık olmak için Şükrü Saracoğlu Stadı'na akın ederken, birçok taraftarın elinde FOTOMAÇ'ın üç gün önce verdiği Fenerbahçe formalı ve şapkalı Mehmet Topuz posteri vardı. Sarı-lacivertli taraftarlar tören boyunca yaptıkları coşkulu tezahüratlarla statta adeta yeri göğü inlettiler.

'Beşiktaş hata yaptı'
İmza töreninde konuşan başkan Aziz Yıldırım, Beşiktaş'a hem göndermede bulundu hem de zeytin dalı uzattı. Yıldırım, "Transfer nasıl yapılır herkese gösterdik. Hata yapmış olabilirler bu transferde. Ama onları da anlayışla karşılayacağız. F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş Türk futbolunun mihenk taşıdır, saygısızlık olmaz" dedi.


***

Şapkayı taktı

Yıldırım sözünü tuttu, Beşiktaş'ın elinden kaptığı futbolcuya şapkayı eliyle takıp imzayı attırdı Yıldırım sözünü tuttu, Beşiktaş'ın elinden kaptığı futbolcuya şapkayı eliyle takıp imzayı attırdı.

F.Bahçe, Beşiktaş ile girdiği Mehmet Topuz savaşını cumartesi kazanmış ve resmi imzayı attırmıştı. Başkan Yıldırım şovu da dün Şükrü Saracoğlu'nda yaptı. Taraftara açık törene takım elbise ile gelen Topuz'a taraftar, "Önce formayı öp, sonra özür dile. Bu taraftar seni bağrına basacak" tezahüratı yaptı. Başkan Yıldırım ve Topuz'un kısa konuşmasından
sonra taraftar "Şapkayı giy" diye bağırdı.

4 yıllık imza attı
Yıldırım "Her şeyin sırası var" dedi, Topuz'u "Formayı giy de gel" diye içeri gönderdi. Mehmet Topuz sarı-lacivertli formayla sahaya döndü, 4 yıllık imzayı attı. Başkan Yıldırım, "Bir gün herkes F.Bahçeli olacak" yazan şapkayı elleriyle Mehmet Topuz'a taktı. Taraftar, "Büyük başkan" diye alkışladı. Topuz da başında şapkasıyla formayı öptü, taraftar ile barıştı.

Özer Fenerbahçe'de


Transferde fırtına gibi esen Fenerbahçe, Ankarasporlu Özer Hurmacı'yı da aldı. Sarı-lacivertliler, başkent ekibine 4 milyon 200 bin euro ile İlhan ve PAF'tan Gökhan Çek'i verdi.


***

Muradına erdi

Sarı-lacivertliler, resmen duyurduğu bu transfer için Ankara'ya 4 milyon 200 bin euro ile İlhan ve PAF'tan Gökhan Çek'i verdi.

Önce Fenercell
Transferin hızlı takımı F.Bahçe; Bilica, Bekir ve Topuz'dan sonra Ankarasporlu Özer Hurmacı'yı da renklerine kattı. Uzun zamandır genç oyuncunun peşinde olan sarılacivertliler dün mutlu sona ulaştı. Akşam saatlerinde önce Fenercell'den 'Ankaraspor'un yetenekli orta saha oyuncusu Özer F.Bahçe'de. Kulübümüze hayırlı olsun"
mesajı geçildi, sonra resmi site de açıkladı.

Özer: Hazırlanın
F.Bahçe , Özer Hurmacı'ya karşılık Ankaraspor'a 4 milyon 200 bin euro bonservis bedelinin yanında genç golcü İlhan Parlak ve PAF takım oyuncusu Gökhan Çek'i verdi. Özer transferinden sonra yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu söyledi. İşte Fenerli Özer'in ilk sözleri: "Uzun bir bekleyişten sonra transferim gerçekleşti. F.Bahçe taraftarı çok iyi şeylere hazırlıklı olsun."

Bir Roberto Karlos Ve Bir Mehmet Topuz


F.Bahçe, Roberto Carlos'un transferinden sonra ikinci 'stat şovu'nu Mehmet Topuz ile yaptı. Başkan Aziz Yıldırım birçok transferin imzasında bile bulunmazken Mehmet Topuz'un her aşamasında yanında oldu. Dün Saracoğlu'ndaki törende de Yıldırım hazırdı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü