Pages

17 Haziran 2009 Çarşamba

Paulsen Fenerde Bunada Şapka ÇıkartınJuventus'un yıldızı Poulsen, "Bir gün herkes F.Bahçeli olacak" yazılı şapkayı giymek için gün sayıyor.


F.Bahçe, Christian Poulsen için İtalya'ya yaptığı çıkarmada hedefine ulaştı ve hem Juventus kulübüyle hem de Danimarkalı futbolcuyla anlaşma sağladı. F.Bahçe, İtalyan kulübüne 7 milyon euro, Poulsen'e de yıllık 3 milyon euro ödeyecek.


***

Kalemi elinde

Juventus ile 7 milyon euro'ya anlaşma yapıldı Danimarkalı ön liberoda küçük pürüzler kaldı.

Yurt içindeki transferde Mehmet Topuz ile düşman çatlatan F.Bahçe, Christian Poulsen'i bitirmek için de İtalya seferine çıktı. Ali Yıldırım'ın bizzat takip ettiği Juventus'un Danimarkalı ön liberosu ile en geç cuma gününe kadar İstanbul'a dönüp imzayı attırması bekleniyor. 29 yaşındaki oyuncuyu kadroda düşünmediklerini defalarca söyleyen Juventus Sportif Direktörü Alessio Secco, "F.Bahçe ile anlaştık. Poulsen ikna edilmeli" dedi.

Eşi de ikna edildi
Danimarkalı oyuncunun da F.Bahçe ve Türkiye hakkında topladığı bilgilerden sonra gelmeye daha sıcak baktığı, eşinin de inadından vazgeçtiği belirtiliyor. Başkan Aziz Yıldırım ve Daum transfere "bitti" gözüyle bakarken FB TV de Danimarkalı oyuncunun görüntülerini topluyor. F.Bahçe'ye karşı Schalke ve Sevilla formalarıyla mücadele eden Poulsen'in gelişiyle Selçuk Şahin ve Deniz Barış gibi oyuncuların forma şansı iyice azalacak.

7 milyon euro'ya bitti
F.Bahçe, Poulsen için Juventus'a 7 milyon euro ödeyecek. Juve Sportif Direktörü Alessio Secco, bu paranın 3 eşit taksitte ödeneceğini belirtip, "Bize fazla yararlı olamadı ama umarım F.Bahçe'de iyi işler yapar" diye görüş belirtti.

Güle güle Christian!
Tuttosport, Danimarkalı oyuncunun Juventus defterini kapattığını, "Addio Juve" başlığı ile duyurdu.

Eto Fenere Gelir


Yıldırım, transfere 3 günde 160 milyon euro harcayan R. Madrid gibi, tüm dünyanın F.Bahçe'yi de konuşmasını istiyor.


Beşiktaş'la girdiği Mehmet Topuz savaşında unutulmaz bir başarı elde eden F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım şimdi de bir dünya yıldızını almak için kolları sıvadı. Başkan Yıldırım'ın yıllardır hayalini kurduğu Samuel Eto'o için Barcelona kulübüyle masaya oturduğu iddia edildi. Teknik direktör Daum'un da onay verdiği Kamerunlu golcü için yapılan ilk görüşmenin
olumlu geçtiği ve Barcelona'nın bu futbolcuyu F.Bahçe'ye satmaya hazır olduğu ifade edildi.

F.Bahçe, sözleşmesi 2010'da bitecek olan Eto'o'nun bonservisini indirmek için Barcelona ile sıkı bir pazarlığa girişti. Ancak İspanyol kulübünün astronomik bir ücret talep ettiği ve indirime yanaşmadığı da sızan bilgiler arasında. Irkçı tepkilerle karşılaştığı için İspanya'dan ayrılmak isteyen 28 yaşındaki Eto'o, Real Madrid'in altyapısında yetiştikten sonra 2000'de Mallorca'ya transfer oldu. 2004'te geldiği Barcelona'da çok başarılı olan Eto'o geçen sezon 23 golle krallıkta üçüncü sırada yer aldı.

Aykut Kocaman Resmen görevde


F.Bahçe'ye futbolcu olarak veda eden Aykut Kocaman, Futbol Şubesi Sportif Direktörü olarak geri döndü. Kocaman dün Başkan Aziz Yıldırım'ın bulunduğu törenle 3 yıllık imzayı attı. Yıldırım, "Hayırlı olsun. Olayı yetki karmaşasına getirmemek lazım. 3 yılın sonunda buraya uzun yıllar hizmet edecek yeni bir sözleşme de yaparız" dedi. Aykut Kocaman ise
25 yıldır futbolun içinde olduğunu belirtip, "Umarım mahcup olmam, mahcup etmem" diye konuştu.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü