Pages

22 Haziran 2009 Pazartesi

Daum Geliyor


F.Bahçe yönetiminin "Aragones defterini kapatıyoruz" müjdesini verdiği Daum, Türkiye'ye gelmek için can atıyor.


Daum sonunda bavullarını hazırlıyor. Aragones ile sözleşme feshedilemediği için açıklanamayan Daum'a yönetim, "Önümüzdeki hafta Aragones ile yollar ayrılacak" müjdesini verdi. Bu habere çok sevinen Alman çalıştırıcı, "Uzaktan kumanda ile işler kolay yürümüyor. Dönmek için sabırsızlanıyorum" dedi.

Alman hocanın 27 Haziran'da Türkiye'ye geleceği
ve aynı gün imza atacağı belirtiliyor. Yönetim ve Sportif Direktör Aykut Kocaman ile kamp programına da son şeklini verecek Daum'un 27'sinde teknik heyetini de basına tanıtması bekleniyor. Aynı gün imzanın gecikmesinin nedenlerini de anlatacak.

R. Carlos Fluminense yi istiyor


Brezilyalı yıldız, "Fluminense'de oynamayı çok isterim. Eşimin de isteği bu yönde" sözüyle haftalardır konuşulanlara açıklık getirdi.


F.Bahçe ile sözleşmesini 2010'a kadar uzatan Roberto Carlos, Türkiye'ye dönmeyebileceğini yineledi. Goal.com'a açıklama yapan Brezilyalı oyuncu, "Flumimense'de oynamayı çok isterim. Görüşmelerimiz sürüyor" dedi. Geçtiğimiz günlerde 7 yıldır birlikte olduğu Mariana ile evlenen yıldız oyuncunun kararında eşinin de etkili
olduğu belirtiliyor. Kariyeri boyunca sadece 2 yıl Brezilya'da futbol oynayan Roberto Carlos, Fluminense'yi F.Bahçe'ye bonservis ödemeye ikna etmeye çalışacağı, izin verilmezse kiralık gidebileceği konuşuluyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü