Pages

3 Temmuz 2009 Cuma

Bomba Gibi Haber '' Shevchenko Fenerde''


Shevchenko'nun yıllık 7 milyon euro'luk maliyetinden kurtulmak isteyen Chelsea yönetimi, Fenerbahçe ile temasa geçerek "Onu hâlâ istiyorsanız size verebiliriz. Bonservis bedeli de istemiyoruz" dedi. Durum hemen teknik direktör Daum'a bildirildi. Alman hoca "Sheva'yı tabii ki isterim" deyince kollar sıvandı. Fenerbahçe, şimdi Shevchenko'yu ve eşini ikna etmeye çalışacak.
***
Asrın teklifi

Ukraynalı'nın 7 milyon euro'luk ücretinden kurtulmak isteyen İngiliz kulübü, bonservis bedeli ise talep etmedi.

F.Bahçe'ye büyük piyango! Premier Lig'in ünlü ekibi Chelsea, sarı-lacivertlilerin 2 sezondur almak için yoğun uğraş verdiği Shevchenko'yu altın tepside sundu. Sarı-lacivertli yönetimle telefon diplomasisi kuran İngilizler, "Shevchenko'yu hâlâ istiyorsanız onu size verebiliriz. Bonservis bedeli talep etmiyoruz. Futbolcunun yıllık ücretini ödemeyi garanti
etmeniz bizim için yeterli" dediler.

Keita gölgede kalacak!
Bu flaş teklif, başkan Aziz Yıldırım ve kurmaylarında büyük şaşkınlık yarattı. Chelsea yetkililerine olumlu cevap veren yöneticiler, konuyu hemen Daum'a iletti. Alman hoca, "Süper olur" deyince yönetim, Chelsea'den yıllık 7 milyon euro ücret alan Ukraynalı golcüyü ikna etmek için kolları sıvadı. Sheva "Evet" derse Fenerbahçe, Galatasaray'ın Keita transferini gölgede bırakacak.

Guiza Gider


Shevchenko'nun Fenerli olup olmayacağı biraz da Güiza'nın durumuna bağlı. F.Bahçe'de artık oynamak istemediğini açıklayan ve İspanya'da birçok talibi olan Okçu, eğer iyi bir paraya satılabilirse sarı-lacivertliler, forma satışından büyük kâr yapacağı dünya çapındaki Sheva'yı takıma kazandırmak için her türlü fedakarlığı yapacak.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü