Pages

4 Temmuz 2009 Cumartesi

Güiza krizi gittikçe büyüyor


Her fırsatta ayrılmak istediğini belirten İspanyol golcü, yönetimin canını sıkıyor.

F.Bahçe'de Güiza krizi gittikçe büyüyor. Konfederasyon Kupası'nda İspanya Milli Takım formasını giydiği için özel izin verilen Güiza, "Almanya kampına da beni beklemeyin. Çok yoruldum, dinlenmeliyim" mesajı gönderdi. Sevilla, A. Madrid, Valencia ve Zenit gibi takımlardan teklif alan İspanyol golcünün mesajı yönetimi kızdırdı. Yöneticiler, "Sözleşmesivar, paşa paşa gelecek" derken, Aykut Kocaman "Kendisini belirlenen günde burada olması için uyardık" diye konuştu.

Vagner Love seferi


F.Bahçe geçen sezon da gündeme gelen CSKA Moskova'nın yıldızı Vagner Love için tekrar kolları sıvadı. Başkan Aziz Yıldırım'ın Moskova'ya giderek Ruslara Love'ı satıp satmayacaklarını sorduğu öğrenildi. CSKA Moskova yöneticilerinin 25 yaşındaki Brezilyalı'yı satabileceklerini söyledikleri ancak 15 milyon euro istedikleri vurgulandı.
***
Love seferi

Moskova'ya giden başkan Aziz Yıldırım'ın, 25 yaşındaki forvet için CSKA'lı yöneticilerle temas kurduğu belirtildi.

Mecbur kaldılar
Güiza'nın dönmeme ihtimali, sarı-lacivertlileri önlem almaya mecbur bıraktı. Defans, ön libero ve sol kanat için çalışma yürüten yönetim, forvet için de arayışlarını hızlandırdı. Kulüp içinden sızan bilgilere göre adı şu sıra sıkça konuşulan isim, G.Saray ve Beşiktaş'ın da gündemine gelen CSKA Moskova'lı Vagner Love. İddialara
göre bu operasyonu başkan Aziz Yıldırım yürütüyor.

15 milyon euro
Özel işleri için Moskova'ya gittiği belirtilen Yıldırım'ın, burada CSKA Moskova'lı yöneticilerle bir araya gelip Love'ın durumuyla ilgili bilgi aldığı ileri sürüldü. Yıldırım'ın, Zico'nun çalıştırdığı Rus ekibinin yetkililerine 25 yaşındaki sambacıyı satıp satmayacaklarını sorduğu belirtildi. Takımı ile 2011'e kadar sözleşmesi olan Love'ın bonservis ücreti 15 milyon euro civarında.

Hasegiç Fenerde


Volkan Demirel'in sözleşmesini uzatmaması ile kalede kriz yaşayan Fenerbahçe'nin B planı hazır. Kanarya, İstanbul BŞB'nin Boşnak file bekçisi Kenan Hasagiç için girişimlerini hızlandırdı. Türk vatandaşlığı için başvuran 29 yaşındaki file bekçisi, gelecek sezon yerli statüsünde oynayacak. Konya'dan Oğuzhan'la anlaşan Belediye, Hasagiç'i Fenerbahçe'ye vermeye sıcak. Fener, Volkan imzalasa da Hasagiç'i transfer edecek.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü