Pages

2 Ağustos 2009 Pazar

Derbinin en süperi


Süper Kupa, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda bu gece sahibini buluyor. Geçen sezonun çifte kupalı şampiyonu Beşiktaş ile Fortis Türkiye Kupası finalisti Fenerbahçe, yeni sezon öncesi bu ilk dev kapışmada kupanın sahibi olmak için mücadele verecek. 21.00'de başlayacak ve FOX TV'den naklen yayınlanacak karşılaşmayı Yunus Yıldırım yönetecek.

***
Derbinin en süperi

Olimpiyat Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak maç, FOX TV'de olacak. Kartal çifte kupasını taçlandırmak, Fener lige moralli başlamak istiyor.

2009-2010 sezonunun başlamasına sayılı günler kala, futbol heyecanı bugün oynanacak TFF Süper Kupa finali ile yaşanmaya başlayacak. Geçen sezonun çifte kupalı şampiyonu Beşiktaş ile Fortis Türkiye Kupası finalisti Fenerbahçe kozlarını paylaşacak. Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacak dev mücadele saat 21.00'de
başlayacak. Fox TV'den naklen yayınlanacak olan karşılaşmayı hakem Yunus Yıldırım yönetecek.

KARTAL'DA 4 EKSİK
Mustafa Denizli yönetiminde geçen sezon Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nı müzesine götürerek 19 yıl sonra 'duble' yapan Beşiktaş, başarısını taçlandırmak istiyor. Daum ile yeni bir başlangıç yapan Fenerbahçe ise lige moralli başlamak amacında. Beşiktaş'ta sakat olan Delgado, İbrahim Toraman, Ekrem ve Serdar Özkan, Fenerbahçe'de ise Özer ve Roberto Carlos takımlarındaki yerlerini alamayacaklar.

BEŞİKTAŞ
Rüştü Erhan Sivok Ferrari İsmail Holosko Ernst Yusuf Fink Tello Nobre

F.BAHÇE
Volkan Gökhan Bilica Önder Vederson Kazım Alex Emre Cristian Santos Güiza

Saat: 21.00
Yayın: FOX TV

Guiza Gidici


Golcünün Fransa'daki menajeri Franco "Güiza, Fener'den ayrılmak istiyor" dedi.

Fenerbahçe'de mutluluğu yakalayamayan Daniel Güiza'nın, Fransa kulüpleriyle temasa geçmesi resmen doğrulandı. So Foot adlı dergiye konuşan golcü oyuncunun Fransa'daki menajeri Nikola Franco, "Özellikle Lyon ile ciddi şekilde görüşmeler oluyor. Hatta 4 yıllık sözleşme konusunda büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Marsilya da
Güiza'yı ısrarla isteyen diğer bir kulüp" dedi.

HİÇ MUTLU DEĞİL
Franco, Fenerbahçe'den yapılan "Güiza kalacak" açıklamalarını duyduğunu ifade ederek, "O, İstanbul'da kalmak istemiyor. Aslında Lyon'un önerisinden daha fazla Güzia, Marsil- ya'yı tercih edecek gibi gözüküyor. Çünkü bu külübün taraftarı daha ateşli. Bu da onun için önemli bir etken. Daniel Güiza'nın Fenerbahçe'de mutlu olmadığını çok iyi biliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü