Pages

5 Ağustos 2009 Çarşamba

Tuncay Yuvaya Dönebilir


Tuncay'ın transferi için önümüzdeki günlerde Ada'ya çıkarma yapılacak.

Teknik direktör Daum'a Tuncay Şanlı'yı getireceğine dair söz verdiği öğrenilen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yöneticilere talimatını ilettiği ileri sürüldü. Alman hocanın kadrosunda görmeyi çok istediğini daha önce kendisine bizzat ilettiği başkanı Yıldırım'ın, 27 yaşındaki futbolcuyu Middlesbrough'dan geri alarak yeniden sarı-lacivertli formayı
giydirmek için gözünü kararttığı kulislerde sıkça konuşuluyor.

Kolaylık sağlayacak
Daha önce birkaç kez Tuncay için temasa geçen sarı-lacivertliler, başkan Yıldırım'ın fazla bonservis bedeli ödemek istememesi nedeniyle istedikleri sonucu alamamışlardı. Bu kez yapılan ön görüşmede Middlesbrough yönetiminin mümkün olan kolaylığı sağlayacağını iletmesi yönetimi umutlandırdı. Yıldırım'ın "Gerekeni yapın" diye talimat verdiği yöneticilerin birkaç gün içinde Ada'ya çıkarma yapması bekleniyor.

Gökhan Gönül ile 5 Yıl Daha


Fenerbahçe kulübü, başarılı sağ kanat oyuncu Gökhan Gönül ile sözleşme yeniledi. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, iki yıl önce Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan transfer edilerek 4 yıllık sözleşme yapılan ve A Milli Takım'ın oyuncularından olan Gökhan ile 5 senelik yeni sözleşme imzalandığı bildirildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü