Pages

16 Ağustos 2009 Pazar

Sadece Fenerbahçe


Aykut Kocaman'ın, Daum adına ilettiği görüşme talebine "Birkaç gün sonra" cevabı veren Şanlı'nın, Beşiktaş'ın yaptığı resmi teklife ise "Hayır" dediği ortaya çıktı


***

Sadece Fener

Sarı -lacivertliler, Tuncay'dan gelecek müjdeli habere kilitlenirken, yaşanan sıcak bir gelişme umutları artırdı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman'ın, Ukrayna ile oynanan milli maç sonrası Tuncay'a telefonla ulaşıp, Daum'un görüşme talebini ilettiği, Ada'dan ayrılmak istemeyen milli futbolcunun ise "Benden haber bekleyin" diyerek zaman istediği
belirtildi.

'Evet' ya da 'hayır'
Bu görüşme sonrası İngiltere'ye dönen Tuncay, kulübü Middlesbrough'nun yöneticilerinden sürpriz bir teklif aldı. Ada ekibinin yöneticileri, "Beşiktaş resmen seni istedi. Ne dersin?" dediler. Tuncay'ın cevabı ise netti: "Türkiye'de Fenerbahçe'den başka bir kulüpte oynamam." Tuncay'ın birkaç gün içinde Fenerbahçeli yöneticilere cevap vereceği bildirildi.

Danial Guizza


Honved'e 3, Denizlispor'a ise 2 gol atıp sezona fırtına gibi başlayan Daniel Güiza, geçen yıl yaşadığı sıkıntılarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Fenerbahçe'nin süper starı Daniel Güiza, geçen yıl yaşadığı sıkıntılardan kurtulmasındaki baş aktörün Christoph Daum olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz sezon büyük sıkıntılar yaşadığını ifade eden İspanyol golcü, "Çok ağır eleştiriler aldım. Baskıyı kaldırmakta zorlandım. Bunları ancak yaşayan bilir. Hakkımda sezon öncesinde de çok şey yazıldı ve çizildi.
F.Bahçe'ye dönmek istemediğim bile ileri sürüldü. Ama görüldüğü gibi gollerimle buradayım ve dimdik ayaktayım" dedi.

Alex ile birlikte coşarız
Yaşanan sorunların gelip geçici olduğunu da kaydeden Okçu, "Dün eleştirilen Güiza, şimdi el üstünde tutuluyor. Futbolculuk böyle bir meslek işte. Daum'un gelmesi, beni harekete geçirdi. Tek kelimeyle müthiş bir hoca. Onunla çalışmak zevk. Kampa katıldığım ilk gün bana sahip çıktı. Bu bir futbolcu için çok önemli. Kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu. Alex ile çok iyi anlaştıklarını da kaydeden Güiza, "Aramızdaki uyum devam ederse ikimiz de çok gol atarız" ifadesini kullandı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü