Pages

23 Ağustos 2009 Pazar

Sercan Yolda


Son teklif; 6 milyon euro+Ali Bilgin ve Abdülkadir. Bursa 'Evet' demek üzere...

***
Bu sefer kaçmaz!

Son teklif; 6 milyon euro+Ali Bilgin ve Abdülkadir. Bursa 'Evet' demek üzere.

Fenerbahçe ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'ın Sercan Yıldırım için devreye girip mesafe katetmesi üzerine yeni bir atak başlattı. Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile bir kez daha temasa geçen sarı-lacivertli yöneticiler, "10 milyon euro'dan bir kuruş aşağıya bu transfer olmaz" cevabı aldılar.

Fener'den süre istedi
Daha
önce Sercan için 5 milyon euro'luk bir teklif sunan yönetim, rakamı 6 milyon euro'ya yükseltirken, üzerine Ali Bilgin'i bonservisiyle, Abdülkadir'i ise 1 yıl kiralık olarak Yazıcı'ya önerdiler. Teklifi cazip bulan ve 'Evet' demeye yakın olduğu bildirilen Yazıcı, düşünmek için süre istedi.

SERVETTE Teklifi


Karşılayanlar arasında büyükelçi de vardı. Ve bir de o ana kadar tanınmayan meçhul bir kişi... Otele gelindi...

O meçhul kişi, Başkan Aziz Yıldırım'ın yanına gelerek 'Benim adım Hüseyin Temel. Avukatım ve Cenevre Belediyesi'nde encümen üyesiyim' dedi. Buraya kadar her şey normaldi.

Ama sonra o kişi, Yıldırım'ın kulağına eğilerek 'Sizinle özel bir konu konuşabilir miyim?' diye sordu.

Fenerbahçe başkanı 'Buyur söyle. Yabancı yok' cevabını verdi.

100 YILLIK KULLANMA HAKKI

Cebinden kartını çıkardı. Sonra da ağızdaki baklayı: 'Başkanım, beni buraya Servette Kulübü'nün başkanı gönderdi.' Ve dedi ki, 'Git Aziz Yıldırım'a söyle. Kendisini tanımıyorum ama Türkiye'de spora yaptığı hizmetleri biliyorum. Futbol aşığı bir başkanmış. İsterse Servette kulübünü ona satarım..' Yıldırım şaşırdı...

Bir zamanların ünlü kulübü şimdi İsviçre İkici Ligi'nde oynayan Servette'i Fenerbahçe Başkanı'na teklif ediliyordu.

'Ne istiyorlar?' diye sordu. '4 milyon euro' cevabını aldı. Aracı olan belediye meclis üyesi şöyle devam etti:

'Maçı oynadığınız 30 bin kişilik stat da bu rakama dahil'

Yıldırım arkadaşlarına baktı. Stadın tapusunun olup olmadığını sordu. Aracı '100 yıllık kullanma hakkı var' cevabını verdi.

HEYECANA İHTİYAÇ VAR

Peki neden Fenerbahçe Kulübü? Onu da şöyle anlattı:

'Bu takımın taraftarlarının heyecana ihtiyacı var. Güçlü bir kadroyla çok kolay şampiyon olur. Başkan, bunu sizin yapacağınıza inanıyor...'

Ne mi oldu?

Teklif cazip geldi. Fenerbahçe Başkanı arkadaşlarıyla görüşüp durumu değerlendirecek. Ama olaya sıcak bakıyorlar. Yakında Fenerbahçe'nin İsviçre'de bir kardeş kulübü olursa kimse şaşırmasın.

6-0 Tarifesi


Sarı -lacivertli kulübün GSM hattı Fenercell, fenerbahce.org'dan Beşiktaş ve G.Saray'a göndermelerde bulunan "2 de 1" ve "6-0" tarifelerinin duyurusunu yaptı. "2'de 1" tarifesine geçen kullanıcıların, ayda 100 kontör karşılığı her yöne 2 dakikası 1 kontöre konuşabileceği bildirildi. "6-0" tarifesine geçenlerin ise ayda sadece 60 TL'ye tüm AVEA, Fenercell
ve sabit hatlarla 6000 dakika, diğer operatörlerle 750 dakika konuşabileceği kaydedildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü