Pages

24 Ağustos 2009 Pazartesi

Uçağı hazır


Tuncay, Middlesbrough'nun gidişine onay vermesi halinde F.Bahçe'ye 'Evet' diyecek. Yönetim, uçağı hazır bekletiyor

***

Uçağı hazır

Bonservis engeli
Fenerbahçe'de Tuncay Şanlı için artık geri sayım başladı. M'Boro'nun Doncaster'i 2-0 yendiği maçta ilk golü atarak bir kez daha gündeme oturan milli futbolcu, bugün kulüp yöneticileriyle bir araya gelip durumunu konuşacak. İngiltere'de Premier Lig'de oynamak isteyen ancak kendisine talip olan kulüplerin yüksek bonservis
ücreti ödemekten kaçınması nedeniyle Tuncay, Fener'de karar kılmıştı.

Anlayış bekliyor
27 Yaşındaki yıldız futbolcu, M'Boro yetkililerine "Fenerbahçe, beni 1 yıllığına kiralamak istiyor. Buradan aldığım yıllık ücreti de ödemeye hazırlar. Ancak kiralama bedeli ödemek istemiyorlar. Sizden anlayış bekliyorum" diyecek. M'Boro Tuncay'a yol verirse, Fenerbahçeli bir yönetici özel uçakla Ada'ya uçup İngiliz yetkililerle işlemleri tamamlayacak ve milli futbolcuyu alıp İstanbul'a dönecek.

Yenilgisiz Yola Devam


Alex, Topuz, Deivid ve Deniz yok. İsviçre'den moralli dönen F.Bahçe'nin hedefi yine iyi futbol, yine 3 puan.

Semih Şentürk 11'de
F.Bahçe sezonun 3. haftasında Diyarbakır'a konuk oluyor. İlk iki maçı kazanarak özgüvenini kazanan F.Bahçe'de sakatlığı süren Alex, Mehmet Topuz, Deivid ve Deniz yok. Bu oyuncular 20 kişilik kadroda da yer almadı. Daum, Sion maçında oynattığı Deivid'in de sakatlanmasıyla Semih Şentürk'e döndü.

Önder yine kulübeye

Sezona sıkıntılı başlayan Ziya Doğan'ın takımı ise geçen hafta Trabzon'da kazanarak herkesi şaşırttı. Alman hocanın İsviçre'de cezası nedeniyle yer alamayan Bilica'yı defansın göbeğinde Lugano ile oynatması bekleniyor. Performansıyla Milli Takım'a seçilen Önder Turacı bugün de kulübede oturacak.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü