Pages

2 Eylül 2009 Çarşamba

Dünyanın en büyüklerinden


Fenerbahçe dergisine konuşan sarı-laci-vertlilerin yeni transferleri Andre DosSantos ve Cristian Baroni, yeni kulüplerineövgüler yağdırdılar. Santos, Fenerbah-çe'nin sadece Türkiye'nin değil dünyanında sayılı kulüplerinden biri olduğunu belir-terek, "Macaristan'a gittik Fenerbahçelivardı, İsviçre'de, Almanya'da öyle. Sanırımnereye gitsek bu değişmeyecek"
dedi.Kendisini Brezilya'daki evindeymiş gibi his-settiğini ifade eden Cristian ise "Bize olangüven, yakınlaşma ve sevgi, bizi daha fazlasorumluluk almaya itiyor" diye konuştu.

Önce defans gelir
Cristian, Santos ile birlikte Fenerbahçe'ye gelir gel-mez kupa kaldırmalarının çok heyecan verici olduğu-nu söyledi. Sambacı, "Takımdaki görevim önceliklerakip atakları etkisiz hale getirmek" diye konuştu.

Suelen ile çok mutlu
Andre Dos Santos ve se-vimli eşi Suelen Leal, Acar-kent'teki evlerinde mutlubir yaşantı sürüyorlar.

Herkez Mücadeleci


"Mücadeleci ruhumuzu geri kazandık. Askerimiz çoğaldı".


Gole hazırlanın
Manisaspor maçı... Karşılaşmanın 2. yarısı ve durum 0-0. Semih Şentürk oyuna girmek için ısınma hareketleri yapıyor. Bir ara foto muhabirlerinin yanına geliyor ve "Şimdi oyuna gireceğim ve golümü atacağım. Sevinç için de bu köşeye geleceğim, hazır olun" diyor. Dakika 90+4. Semih, dediğini yapıyor ve golünü çakıyor, bir kez
daha zaferin baş mimarı oluyordu... Fotomaç'a konuşan golcü, "Hocam bana 'Oyuna gir ve maçı çevir' dedi, ben de aynen öyle yaptım" dedi.

Başarının özeti
Semih, özel açıklamasında şunları söyledi: "Daum'la mücadeleci ruhumuzu yeniden kazandık. 2004'leri, 2005'leri şöyle bir hatırlayın... Hoca yine Daum'du. Maçı hiç bırakmıyor, sonuna kadar asılıyorduk. O yıllarda da son dakikalarda çok goller kazanmıştık. Takım ve arkadaşlık ruhu de yeniden canlandı. Askerimiz çoğaldı, herkes savaşçı oldu. Sorumluluk alan oyuncularımız da arttı. Yıldızımız artık daha çok. Başarımızın özeti budur. "

Semihi İstiyor


Premier Lig ekiplerinden Porstmouth'un, Semih Şentürk için Fenerbahçe'ye teklif götürdüğü ancak sarı-lacivertlilerin olumsuz yanıt verdiği öğrenildi. İngiliz kulübünün teknik direktörü Paul Hart'ın Semih'i çok beğendiği, mutlaka transfer edilmesini istediği ifade edildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü