Pages

24 Eylül 2009 Perşembe

Emre Derbiye Hazırlanıo


Üç maçlık cezası Antalyaspor sınavında bitecek Emre, G.Saray derbisine 27 puanla çıkacaklarını söyledi.

Manisa mücadelesinde rakip oyuncu ve hakemle tartıştığı için 3 maç ceza alan Emre Belözoğlu idmanın neşesi. Dün Cristian'ı sırtına alıp taşıyan tecrübeli yıldız taktik idmanlarda yedek takımda olsa da sanki oynayacakmış gibi hazırlanıyor. Emre'nin cezası Antalyaspor maçında bitiyor.
SAKİN olması için uyarılan Emre, ligin çok zorlu geçeceğini belirtti.
Yıldız futbolcu, "Bizim için en önemli maç ilk maçtır. Bunun için Antalya gibi, G.Birliği ve G.Antep karşılaşmalarını da kazanarak G.Saray derbisine moralli çıkmak istiyoruz. O tam bir şölen havasında geçecek" dedi.

Bomba Transferler Ocakta


Fenerbahçe, ocak ayındaki transfer dönemi için şimdiden çalışmalara başladı. Teknik direktör Daum ve yönetim, devre arasında ülkesine dönmeye hazırlanan Carlos'tan boşalacak yabancı kontenjanını çok kaliteli bir golcüyle doldurma yönünde görüş birliğine vardı. Ancak golcünün hangi ülkeden olacağı konusunda fikir ayrılığı var. Sportif direktör Aykut
Kocaman ve yönetim kanadı, uyum sorunu yaşanmaması için golcünün Brezilyalı olmasını istiyor.

Daum ise takıma bir Brezilyalı daha eklenmesine şiddetle karşı çıkarken, transferin Almanya'dan, özellikle de Bayern Münih'ten yapılmasını talep ediyor. Tecrübeli teknik adamın, yöneticilerle yaptığı görüşmede ilk sırada Bayern Münih'li Luca Toni'nin adını verdiği ve "Bayern'den ayrılmak istiyor. Onu kaçırmayalım. Uygun bir rakama alabiliriz" dediği belirtildi. Bayern Münih'li Klose'nin de Daum'un kafasındaki bir diğer isim olduğu ifade ediliyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü