Pages

7 Ekim 2009 Çarşamba

Luca Toni


F.Bahçe'nin hocası, Alman ekibinde bu sezon sadece bir kez oynayan tecrübeli futbolcuyu ikna etmeyi başardı. Luca Toni geldiği takdirde Carlos ya da Deivid'den biri gidecek
Ve F.Bahçe yeni bir bomba daha patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-Lacivertli yönetimin hücum zenginliğini artırmak için transfer listesinin başına aldığı B.Münih'li Luca Toni, Teknik Direktör Daum'un araya girmesiyle her konuda ikna edildi. Alman hoca İtalyan futbolcuyla bir görüşme yaparak kafasındaki soru işaretlerini kaldırdı. Ocak ayında son anda pürüz çıkmazsa Luca Toni, F.Bahçeli olacak.

SON KARAR DAUM'A BIRAKILACAK
Bu sezon B.Münih'te sadece 1 kez kupa maçında oynayabilen Luca Toni'nin hocası Van Gaal ile yaşadığı sorunlar nedeniyle Daum'dan gelen teklifi kabul ettiği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe Yönetimi devre arasında Carlos ya da Deivid'den birini kesin olarak göndermeyi planlıyor. Bu konuda son karar Teknik Direktör Daum'a bırakılacak.

Carlos tarih verdi


Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, uzun süredir hakkında çıkan ayrılık iddialarını ilk kez bu kadar net bir dille doğruladı ve Aralık ayında Sarı-lacivertli taraftarlara veda edeceğini söyledi..


Fenerbahçe'de Roberto Carlos dönemi Aralık ayında kapanacak. Fenerbahçe'nin Real Madrid'den 3 sezon önce renklerine bağladığı Brezilya Milli Takımı'nın yıldız sol kanat oyuncusu Roberto Carlos, konuyla ilgili olarak İspanya'da yayın yapan AS Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Türkiye'deki 3. sezonumdayım. Aralık ayında ayrılmaya karar verdim. Brezilya'ya
dönmek ve orada bir takımda forma giymek istiyorum. Ülkemi özledim, evimi özledim ve ailemi özledim" dedi.

Bu arada, Roberto Carlos gazeteye bir itirafta da bulunarak Fenerbahçe'yle sözleşme imzaladıktan sonra Real Madrid formasını Ocak ayından Haziran ayına kadar bedava giydiğini ve hiçbir ücret almadığını söyledi. Carlos, Real Madrid'in kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu ve bu yüzden bu kulübe minnet borçlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Brezilyalı yıldız futbolcu ileride bir gün Real Madrid'de gençlere bildiği şeyleri öğreten bir antrenör olarak dönmek istediğini de belirtti. Carlos ayrıca eşi Mariana bir bebek beklediklerini gazeteye açıkladı.

Kaptana'a Süper Teklif


Yönetim, sözleşmesini iki yıl uzatıp Brezilya Milli Takımı ile jübile teklif edeceği sambacıdan gelecekte teknik adam olarak yararlanmak istiyor.


Şartlar aynı
Fenerbahçe yönetimi, Alex de Souza ile ömürlük imzaya hazırlanıyor. Yönetim, gösterdiği muhteşem performansın ardından kaptanla yeniden masaya oturup 2011 yılında bitecek olan sözleşmesini 2 yıl daha uzatmak için prensip kararı aldı. Yıllık 2 milyon 350 euro'ya oynayan 32 yaşındaki kaptana, yine aynı
şartların sunulacağı öğrenildi.

Ne cevap verir?
Yönetimin Alex'le ilgili planı bununla da sınırlı değil. Futbolu F.Bahçe'de bırakması istenecek Alex'e, Brezilya Milli Takımı ile jübile teklif edileceği ve kendisinden gelecekte teknik adam olarak yararlanmak istendiği bildirilecek. Futbolunun son yıllarını ülkesinde geçirmek isteyen sambacının bu teklife ne cevap vereceği merakla bekleniyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü