Pages

9 Ekim 2009 Cuma

Turgut Kanaryada


Samsunspor'un 21 yaşındaki forveti ile her konuda anlaşıldı. Daum ve Kocaman onay verdi, iş bitirildi.


Dünya yıldızlarını kadrosuna katan F.Bahçe, geleceğe de yatırım yapıyor. Daum ve Aykut Kocaman'ın onay verdiği Samsunsporlu Turgut Doğan Şahin ile anlaşıldı. 21 yaşındaki golcü için Samsunspor'a 1.5 milyon dolar verilecek. Daha önce Trabzon'un da peşinden koştuğu 1.80'lik oyuncu bu sezon 7 maçta 3 gol attı, 2 asist yaptı. Geçen sezon 34 maçta 10 gol
atmıştı.

Alex'ten Çarpıcı Sözler


* Herkesin ağzından bir laf almak için yarıştığı F.Bahçe'nin süper yıldızı Alex de Souza, usta yazarımız Selçuk Yula'nın sorularını yanıtladı, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu:

* Bu sezon büyük işler yapıyoruz. Önemli goller attım, nadide sevinçler yaşattım. Fenerbahçeliler'e daha yaşatacağım çok sevinç var.

* Fenerbahçe'nin bu imkanlarla hedef koyup da başaramayacağı şeyin olacağını sanmıyorum. Bu iddiam, Avrupa kulvarı için de geçerli.

* Fenerbahçe tarihinin Avrupa'da en çok gol atan futbolcusuyum. Bunu hakkımda olumsuz düşünenlere bir kez daha hatırlatmak lazım.

* Daum'da olumlu anlamda değişiklikler var. Eskiden bize karşı biraz daha kapalıydı. Daha az konuşurdu. Şimdi sürekli konuşuyoruz.

* Normal futbol kuralları içerisinde, yani faul yapmadan, hiçbir savunma oyuncusu beni durduramaz. Bendeki bu yetenek Tanrı vergisi bir şey.

* 3-1'lik CSKA maçını hiçbir zaman unutamam. Edu kendi kalesine gol atmıştı. 1-0 mağluptuk. Kesin kazanmamız gereken bir maçtı.

* A.Gücülü Ceyhun, Beşiktaşlı Yusuf, G.Saraylı Arda'yı beğeniyorum. Arda, Trabzonlu Ceyhun ve G.Antepli Murat'ın bizde olmasını isterim.

* Başkanımızın '3 yıl üst üste şampiyon olacağız' sözü üzerimizde herhangi bir baskı yaratmıyor. Tam tersine, bizi motive ediyor.

* Türk müziğini severek dinliyorum. Belli bir tür ayrımım yok. Sezen Aksu'yu çok beğeniyorum. Eşim ise onun daha büyük hayranı.

* Çok film seyrederim. Sevdiğim çok oyuncu var. İlk aklıma gelenler Dustin Hoffman, Al Pacino, Robert de Niro, Meg Ryan, Meryl Streep.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü