Pages

11 Ekim 2009 Pazar

Cavenaghi: Fenerbahçe'ye gelirim


Bordeaux'nun Arjantinli forveti Fernando Cavenaghi, "Fenerbahçe'yi Ortega transferinden beri takip ediyorum. Ben de Fenerbahçe'ye gelebilirim" dedi.
***
Heyecan verici

"Fenerbahçe'yi Ortega'dan beri takip ediyorum. Beni daha önce de istemişlerdi. İstanbul fikri gerçekten heyecan verici".

'Anelka'yı tercih ettiler'
F.Bahçe'nin devre arasında renklerine katma hesapları yaptığı Bordeaux'nun santrforu Cavenaghi, sarı-lacivertli kulübü yakından tandığını söyledi. Ortega'nın transferinden beri takip ettiği Fenerbahçe'nin kendisine olan ilgisinin yeni olmadığını belirten Arjantinli futbolcu, "Beni 2004 yılında da istemişlerdi.
Ancak Anelka'yı tercih ettiler, ben de Spartak Moskova'ya gitmiştim" dedi.

'G.Saray-Beşiktaş istedi'
Fenerbahçe'nin , büyük yıldızları transfer eden tanınmış bir kulüp olduğunu sözlerine ekleyen Cavenaghi, şöyle konuştu: "Bir ara adım Galatasaray ve Beşiktaş ile de anılmıştı. Bordeaux'yla 2011'e kadar sözleşmem var. Şartlara bakmak lazım. İstanbul'da yaşamak, Carlos ve Güiza'yla oynamak heyecan verici olurdu. Semih ve Alex de bildiğim futbolcular."

Guiza Sakat


F.Bahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, milli takım kampında sağ bacak arka adalesinden sakatlandı. Güiza'nın sakatlığının ciddi olabileceği belirtildi.
***
Güiza'dan şok haber!

F.Bahçe'ye Gaziantep ve G.Saray maçları öncesi şok haber! Dünya Kupası eleme maçları için İspanya Milli Takımı'nda bulunan Güiza, önceki günkü idmanda sakatlandı. Sağ bacak arka adalesinde küçük bir yırtık tespit edilen sarı-lacivertli oyuncunun ağlayarak idmanı terk ettiği bildirildi. Milli takım kadrosundan çıkarılan Güiza'nın sahalara dönüşünün
uzun sürebileceği açıklandı.
Futbol Futbol