Pages

15 Ekim 2009 Perşembe

Tuncay Yuvaya dönüyor


Stoke City Teknik Direktörü Tony Pulis'in "Tuncay'ın form tutması için bir yıla ihtiyacı var" demesi, milli futbolcumuzu çok kızdırdı. İngiliz ekibinde yeteri kadar forma şansı bulamayan Tuncay Şanlı'nın Fenerbahçe yöneticilerine haber göndererek, "Ocak ayında yuvama dönmek istiyorum" dediği öğrenildi.

Daum'un çok istediği Tuncay Şanlı için sportif direktör Aykut Kocaman'ın aralık ayında İngiltere'ye giderek Stoke City'li yöneticilerle masaya oturacağı ifade edildi. F.Bahçe'nin İngiliz ekibine "Tuncay Şanlı'yı sezon sonuna kadar bize kiralayın" teklifinde bulunacağı sızan bilgiler arasında yer alıyor.

***

Yuvaya dönüyor

Stoke City'li yıldız futbolcunun sarı-lacivertli yönetime haber yollayıp "Beni alın" dediği belirtildi.

Fenerbahçe cephesinde yeniden Tuncay Şanlı sesleri yükselmeye başladı. Stoke City Teknik Direktörü Tony Pulis'in "Tuncay Şanlı'nın form tutması için 1 yıla ihtiyacı var. Beklenen düzeye henüz gelemedi" açıklamasıyla morali alt üst olan yıldız oyuncunun Fenerbahçe yönetimi ile yeniden irtibata geçtiği iddia edildi.

Kiralık teklifi yapılacak

Tuncay'ın, yapılan görüşmede "Ocak ayında Fenerbahçe forması giymek istiyorum" demesi üzerine sarı-lacivertlilerin Premier Lig ekibi Stoke City ile masaya oturmaya hazırlandığı belirtildi. Fenerbahçe yönetiminin, İngilizlere "Tuncay Şanlı'yı sezon sonuna kadar bize kiralayın" önerisini yapacağı öğrenildi. Önümüzdeki birkaç gün içinde transferin netlik kazanması bekleniyor.

Hamit'e İlk Adım Fener'den


Milli futbolcunun transferi için Galatasaray'la müthiş bir yarışa giren Sarı- Lacivertli yönetim, Bayern Münih'le masaya oturup bir adım öne geçecek

Fenerbahçe'de gündemin ilk maddesi Hamit Altıntop... Bayern Münih'te forma giyen milli futbolcunun transferi için Galatasaray'la müthiş bir yarışa giren Sarı-Lacivertli yönetim Almanya'ya çıkarma yapacak. Asbaşkanlar Mahmut Uslu ve Ali Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde Bayern Münih'le masaya oturacağı ifade edildi.

Fedakarlık yapılacak
Yönetimin böylece transferde bir adım öne geçmeyi hedeflediği öğrenildi. Daha önce Hamit Altıntop'a yıllık 3.5 milyon Euro'luk müthiş bir teklif yapan Sarı-Lacivertli yönetimin, ara transferde Hamit'i almak için her türlü fedakarlığı yapacağı öğrenildi. Gurbetçi yıldızın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Aslan bekliyor
Hamit Altıntop'u renklerine bağlamak için büyük çaba harcayan Galatasaray yönetimi beklemeye geçti. Sarı-Kırmızılılar'ın Fenerbahçe'nin Bayern Münih'le görüşmesinin ardından harekete geçeceği öğrenildi.

Tüm dünya Takvim'i konuşuyor
Türkiye'de gündemlik haberlere imza atan TAKVİM artık Avrupa'da da isminden söz ettiriyor... Geçtiğimiz gün Futbol Federasyonu'nun Joachim Löw'e yaptığı teklifle ilgili haberimiz tüm Alman basınında yer buldu. Hatta FIFA'nın internet sitesi de haberinde TAKVİM'i kaynak gösterdi. Aynı şekilde Hamit'in Fenerbahçe ve Galatasaray'dan aldığı teklifle ilgili haberimiz de Almanya'da manşetleri süsledi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü