Pages

20 Ekim 2009 Salı

Emre Kızdı


Gaziantep'te mağlubiyet sonrası çarşı-pazar karıştı Emre soyunma odasında Kazım ve Santos'u payladı.


Fener'de sezonun ilk yenilgisi sonrası gerilim yükseldi. Sorumsuzca davranmakla suçlanan Kazım tepki çekerken, Emre takım arkadaşını azarladı. Emre'nin soyunma odasında, "Bıktırdın artık! Oynayacaksan adam gibi oyna" diyerek Kazım'dan kendisine çekidüzen vermesini istediği öğrenildi. Emre'nin, Santos'a da kızdığı belirtildi.

Galatasaray Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor


Alman hoca, dünkü idmanda oyunculara önce kızdı, sonra derbiye yönelik güven telkin etti.


Gaziantep yenilgisiyle eleştiri oklarının hedefi olan teknik direktör Daum, dün idman öncesinde sarı-lacivertli oyuncularla toplantı yaptı. Alman hoca, konuşmasına uyarılarla başlayarak, "Çok güvendiğim ve sürekli forma verdiğim isimler beni hayal kırıklığına uğrattı. Herkes sorumluluğunun bilincinde olmalı" dedi.

Siz bu ligin en iyisisiniz

Daum, Gaziantepspor mağlubiyetini unutmaları gerektiğinin altını çizerken, "Bir yenilgiyle hedefimizden sapmayacağız. Önemli olan toparlanıp yeniden seri galibiyetler için ilk adımı atmak" diye konuştu. Alman teknik adam, konuşmasının sonunda oyuncularına, "Siz bu ligin en iyisisiniz" diyerek güvenini dile getirirken Galatasaray'a da açıkça meydan okudu: "Son gülen iyi güler."

Tuncuydan İmdat Çağrısı


Stoke City'de yedek kulübesinden kurtulamadığı için mutsuz günler geçiren Tuncay Şanlı'nın, Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman'ı arayarak, "Ocak ayında Fenerbahçe'ye dönmek istiyorum. Beni alın" dediği öğrenildi. Tuncay'ın, Kocaman ile yaptığı görüşmede; hocası Tony Pulis'in West Ham maçında kendisini oynatmamasının bardağı taşıran son damla
olduğunu vurgulayarak, "Mutsuzum. Ben yedek bekleyecek oyuncu değilim. Kulübümle anlaşın. Hemen döneyim" müjdesini verdiği belirtildi. Bu arada cuma günü İngiliz basını da Tuncay'ın Ocak'ta F.Bahçe'ye dönebileceğini yazdı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü