Pages

21 Ekim 2009 Çarşamba

Alex Müjdesi


G.Antepspor yenilgisi ile morallerin bozulduğu Fenerbahçe'de Alex'ten gelen müjdeli haber, sevinç yarattı. Sarılacivertlilerin kaptanı Alex'in sağ bacak alt adalesindeki ağrılarının azaldığı ve pazar günkü Galatasaray derbisine kadar hazır hale geleceği vurgulandı.

***
Derbide garanti

Alex'in Bükreş maçında riske edilmeyebileceği ancak G.Saray'a karşı kesin oynayacağı belirtildi.

Daum'a iletti
Sakatlıklardan yana büyük problem yaşayan F.Bahçe'de, Alex'ten gelen güzel haber sevinç yarattı. Sağ arka alt adalesinde sorunu bulunan kaptanın, Daum'la konuşarak "Bükreş maçı için bir şey diyemem ama Galatasaray derbisine kadar tamamen iyileşirim" dediği öğrenildi.

3 isim de yok
Daum'un , Bükreş'e kaptan
Alex de Souza'yı götürmeyeceği belirtildi. Lugano ile golcü Daniel Güiza da yarın Steaua Bükreş karşılaşmasında kesin olarak oynamayacakları, derbiye yetiştirilmeye çalışıldıkları ifade edildi. Lugano'nun dün yapılan kontrollerinde ödeme rastlanmadı.

Semih Şentürk


Beşiktaş ve Cimbom'dan iyi olduklarını iddia eden 'gol kralı'unvanlı yıldız: Derbi bayramı yine Kadıköy'de kutlanacak.


Disiplinli bir takımız
Semih Şentürk, zorlu Steaua Bükreş ve Galatasaray maçları öncesi Fenerbahçeli taraftarlara sıcak mesajlar verdi. Gaziantep'te eleştirilerin aksine kötü oynamadıklarını belirten Kral, "Futbolda şans faktörü de önemli. Bu kez şans bizimle değildi. Taraftarlarımız umutsuzluğa kapılmasın. Steaua Bükreş'i de yeneriz, Galatasaray'ı
da. Biz kaliteli ve disiplinli bir ekibiz" diye konuştu.

Ligin çok üstündeyiz
Beşiktaş'tan da G.Saray'dan da iyi olduklarını savunan Semih, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben şahsen Fenerbahçe'yi bu ligin üstünde görüyorum. Galatasaray'la bu hafta önemli bir maça çıkacağız. Favori, her zamanki gibi yine biziz. Malum, derbi bayramları hep İstanbul'un Kadıköy yakasında kutlanır. Fenerliler rahat olsun, Kutlamaların adresi yine aynı yer olacak."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü