Pages

29 Ekim 2009 Perşembe

Derbilerin En Heycanlısı


F.Bahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos samimi açıklamalarda bulundu. Derbide G.Saray'ın en önemli silahı olan Keita'ya adeta adım attırmayan ve sonunda kırmızı kart görmesini sağlayan Carlos, "G.Saray'la oynamak ve onları yenmek müthiş bir duygu. Real Madrid formasıyla Barcelona'yı yendiğimizde bile bu kadar büyük keyif almıyordum" diye konuştu.


G.Saray galibiyetlerinde tarifsiz bir mutluluk yaşadığını belirten ve maçtan sonra çılgınlar gibi eğlendiğini söyleyen Carlos şöyle konuştu: "Duygu yoğunluğu olarak F.Bahçe- G.Saray derbisi, Real Madrid-Barcelona derbisinden daha önemli. G.Saray maçlarında sahada adeta çıldırıyorum, kendimi 20 yaşındaki gibi genç ve bir boğa gibi güçlü hissediyorum."

İşte Gerçek


Kadıköy'deki derbide en çok konuşulan olaylardan birisi Keita'nın yüzüne isabet eden su şişesiydi. "Antu.com" dün maç görüntülerini delil gösterip pet şişenin Fildişili yıldıza, Galatasaraylı taraftarların oturduğu tribünden atıldığını ileri sürdü. Yönetim de görüntüleri savunma dosyasına koydu.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü