Pages

2 Kasım 2009 Pazartesi

Alex yoksa, üç puan da yok


Sakatlığı olmasına rağmen Kayseri'ye götürülen Alex son anda kadrodan çıkarıldı. Son iki idmana çıkmayan Brezilyalı yıldız, Steaua Bükreş maçı düşünülerek dün riske edilmedi. F.Bahçe, Alex'in oynamadığı maçta G.Antep'e yenilmişti. Dün akşam da 2 puan Kayseri'de bırakıldı.

Baroni' den 114 km Hızlık Şut


Sambacı, neredeyse orta sahadan kaleyi yokladı, kaleci Souleymanou'nun hatası golle sonuçlandı.

F.Bahçe'nin son haftalardaki başarılı oyuncularından Christian, sarı-lacivertli formayla ilk golünü dün akşam attı. Yaklaşık 35 metreden vuran Cristian'ın saatte 114 kilometre hızla giden şutunda, kaleci Souleymanou topu kontrol edemeyerek elinden kaçırdı. Souleymanou, meşin yuvarlağı, kale çizgisini geçtikten sonra eliyle dışarı çelerken yan hakem
bu pozisyonda golü verdi. Kayserisporlu futbolcuların "Gol değildi" itirazı işe yaramadı. Fener'in ligde son 4 golünü de yabancılar (Alex 2, Güiza, Cristian) attı.

R. Carlos Fenerbahçe'de Kalmak İstiyorum


Özaydınlı ile görüşen sambacı: Daum müthiş. Böyle bir hava Real Madrid'de bile yok. Gitmekten vazgeçtim.

Ara transferde Fenerbahçe ile yollarını ayırmayı planlayan Carlos geri adım atmaya hazırlanıyor. Asbaşkanlardan Murat Özaydınlı ile bir araya geldiği öğrenilen Brezilyalı yıldızın, "Geçen sene Real Madrid'e gitmeyi planlamıştım. Bu sene takımdan ayrılmayı düşünmenin nedeni de geçen seneki isteğimdi. Ancak Fener'in bu havasını şimdi Real Madrid'e değişmem"
dediği belirtildi.

Çok mutlu oluruz
Daum'un gelmesiyle Fenerbahçe'deki değişime övgüler yağdıran Roberto Carlos'un Özaydınlı'ya, "Kulübümde sezon sonuna kadar kalmak istiyorum" şeklinde net bir cümle kullandığı vurgulandı. Bunun üzerine Murat Özaydınlı'nın, "Kalman bizi mutlu eder" diyerek Carlos'un bu kararından memnuniyetini dile getirdiği ifade edildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü