Pages

9 Kasım 2009 Pazartesi

Fabiano Kanarya Yolcusu


Fabiano operasyonu için düğmeye basan F.Bahçe'de, şimdi de teknik direktör Daum devreye girdi. Daum, Sevilla'nın Brezilyalı golcüsüyle temas kurdu ve "Eğer gelirsen İspanya'da kaybettiğin heyecanın daha fazlasını F.Bahçe'de bulursun" dedi.

Her Fırsatta Türk Futbolunu Eleştirmekten Bıkmadı


"Türkiye'de en ufak başarısızlıkta tribünden tepki alıyorsunuz. Her maçı kazanmak ve her sene şampiyon olmak zorundasınız. Hiç mutlu değilim".


TATİL İÇİN GÜZEL
Sahada bir türlü ayaklarını konuşturamayan Daniel Güiza, iş mikrofonlara gelince, bir de ülkesi İspanya'da olunca bülbül kesiliyor. Okçu, son olarak CR TV'nin yurt dışında hayatını sürdüren futbolcuların yaşamlarını konu alan programına konuk olurken, "Türkiye tatil için güzel ama ben orada futbol oynamak
için bulunuyorum ve hiç mutlu değilim. Sıkıntılı günler geçiriyorum" dedi.

KİMSE İZLEMİYOR
Güiza'nın açıklamaları bununla da kalmadı. Daniel şok yaratan sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye'ye gitmek maddi açıdan değilse de futbol açısından hata idi. Çünkü Türk futbolu takip edilmiyor ve bu da sıkıntı yaratıyor. Türkiye'de hep kazanmak zorundasınız. Türkiye'de en ufak başarısızlıkta tepki alıyorsunuz. Her maçı kazanmak ve her sene şampiyon olmak zorundasınız."

Nöbetten Sıkılmış


Villarreal'in resmi teklif götürdüğü 'Nöbetçi Golcü' lakaplı Kral: Artık 'Sürekli Golcü' olarak anıldığım bir kulübe gitmek istiyorum.


RENK VERMİYOR AMA...
Ligde zirvede yer alan, Avrupa Ligi'nde de grubunda lider olan sarı-lacivertli takımda, ne yazık ki herkes mutlu değil. Güiza, Deivid ve Carlos'un yanı sıra Fenerbahçe'nin öz evladı Semih Şentürk de fırsatını bulursa futbol hayatına başka bir kulüpte devam etmekten yana. Villarreal'in resmi teklif götürdüğü ileri sürülen
milli futbolcu, bu konuda renk vermezken, Fenerbahçe'de huzursuz olduğunu da saklamıyor. Semih'i rahatsız eden ise hep ikinci planda kalması.

EN VERİMLİ ÇAĞDAYIM
Bakın Semih, içini nasıl döktü: "Ben Fener'de Semih oldum. Kulübüme ve renklerine aşığım, her zaman da böyle hissedeceğim. Fenerbahçe'de şampiyonluklar yaşadım, gol kralı oldum, Milli Takım'a kadar yükseldim. Bunlar çok güzel şeyler. Ancak üzerime yapışan bir şey var: Nöbetçi golcü! Bu artık beni sıkıyor. En verimli çağımdayım. Nöbetçi değil de sürekli golcü olabileceğim bir takımda oynamak istiyorum." Semih'in sözleşmesi bu sezon sonu bitiyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü