Pages

12 Kasım 2009 Perşembe

Tuncay Gelmek İsterse Gelir


Futbolcunun menajeri Hakan Özlü: Şu an sözleşmemiz var. Ancak Stoke City yolları ayırmak isterse düşünürüz. Stoke City'de oynayan Tuncay Şanlı'nın menajeri Hakan Özlü, Fenerbahçe için açık kapı bıraktı.Radyospor'a konuşan Özlü, "Hull City maçında 6 dakika sonra oyundan alınmasıyla ilgili yarın (bugün) teknik direktör Pullis'le konuşacak, nedenini soracak. Şu an bir sözleşmemiz var. Ancak Stoke City yolları ayırmak isterse o zaman düşünürüz" ifadesini kullandı.

Son Bomba John Carew


Adı eski kulübü Beşiktaş'la anılan John Carew yeniden Fenerbahçe'nin gündemine girdi. Sarı-Lacivertliler'in forvet aradığını öğrenen Per Flod, 30 yaşındaki yıldızı önerdi. Yönetim, Daum'un kararına göre yanıt verecek

Güiza'yı ocak ayında gönderip forvet transferi gerçekleştirmek isteyen Fenerbahçe yönetiminin elindeki golcü listesi giderek büyüyor... Daha önce Luca Toni, Roman

Pavlyuchenko ve Luis Fabiano ile temasa geçen Fenerbahçe'de bu kez de John Carew sesleri yükseliyor. Norveçli yıldızın menajeri Per Flod'un Aston Villa'da mutsuz olan futbolcusunu Sarı-Lacivertli yönetime önerdiği belirlendi. Yönetimin bu teklife vereceği yanıt merak ediliyor. Güiza'yı ocak ayında gönderip forvet transferi gerçekleştirmek isteyen Fenerbahçe yönetiminin elindeki golcü listesi giderek büyüyor...

Diğerleride merak konusu
Daha önce Luca Toni, Roman Pavlyuchenko ve Luis Fabiano ile temasa geçen Fenerbahçe'de bu kez de John Carew sesleri yükseliyor. Norveçli yıldızın menajeri Per Flod'un Aston Villa'da mutsuz olan futbolcusunu Sarı-Lacivertli yönetime önerdiği belirlendi. Yönetimin bu teklife vereceği yanıt merak ediliyor.

YILDIRIM ÇOK İSTİYOR
Başkan Aziz Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde teknik direktör Daum'la bir araya gelerek forvet transferi ve John Carew teklifini masaya yatıracağı öğrenildi. Geçtiğimiz yıllarda da 30 yaşındaki golcüyü transfer etmek isteyen fakat yüksek maliyet nedeniyle bunu başaramayan Başkan Yıldırım'ın Carew'e sıcak baktığı herkes tarafından biliniyor. Daum'un yönetime vereceği yanıt, transferin kaderini belirleyecek.

DAUM ÇOK ÜZGÜNDÜ
Alman kaleci Robert Enke'nin vefatına en çok üzülen isimlerin başında Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum geldi. Çok samimi olduğu Alman kaleciyi Sarı- Lacivertli takıma transfer ettiren Daum'un ağzını dünkü idmanda adeta bıçak açmadı.

Başarılarla Dolu Fenerbahçe


F.Bahçe'nin 100 yılı geçen tarihinde büyük başarılar var. Yurt içinde 3-0'dan 4-3'lük zaferler, 6-0'lık sonuçlar ve dize getirilen İnter, Chelsea, ManU ve Sevilla gibi devler.

3 Mayıs 1989'da Ali Sami Yen'de, 21 Nisan 2001'de Saracoğlu'nda 3-0'dan 4-3'ük geri dönüşler unutulur mu? Bu zaferler hâlâ internet sitelerinin en çok 'tık'lanan maçları. 1989'daki kupa sınavında G.Saray, Tanju'nun 3 golü ile ilk yarıyı 3-0 önde kapattı. Tribünler "beş, beş" tezahüratı yaparken F.Bahçe, Aykut'un sıfırdan attığı müthiş gol, Hasan Vezir'in
3 vuruşu ile tarihe adını yazdırdı. 2001'de ise yer Saracoğlu, rakip G.Antep. Konuk ekip ilk yarıyı 3-0 önde kapatıyor, F.Bahçe şampiyonluk umutlarını Kaf Dağı'nın ardına gönderiyor.

G.Saray'a 10 kişi ile 4 gol birden attılar
İkinci yarıda müthiş bir Fener var. Rapaiç iki golle yıldızlaşıyor, Revivo ve Uche'nin golleri maç başında şok olan taraftarı uçuruyor. F.Bahçe bu geri dönüşlerden birini de 1995-96'da Trabzon'da yaşadı. 1-0 öne geçen Karadeniz ekibini Aykut ve Oğuz'un attığı goller yıktı, Trabzon avucuna kadar gelen şampiyonluk şansını kaybetti. Ve unutulmaz 6-0'lık G.Saray derbisi. Tarih 6 Kasım 2002. Tuncay ve Ortega ile 2-0 öne geçen F.Bahçe, 10 kişi ile rakibine 4 gol daha (Serhat 2, Ceyhun ve Ümit) attı, tarihine altın bir sayfa daha ekledi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü