Pages

23 Kasım 2009 Pazartesi

Guiza Gider Zigiç


Fenerbahçe'nin Nikola Zigiç için Valencia ekibiyle masaya oturduğu iddia edildi Sarı-Lacivertli ekibin Zico döneminde de Zigiç için Valencia ile temas kurduğu fakat transferin bitirilemediği belirtildi.

F.Bahçe'nin İspanya'ya dönecek olan Güiza'nın yerine istediği Zigiç'in de Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı biliniyor. 2.02'lik dev oyuncunun
F.Bahçe'nin aradığı özelliklere sahip olduğu belirtiliyor.

Kazıma Ceza Yakın


Beşiktaş maçında kırmızı kart gören genç yıldız dün idmanda yine şımarık hareketleriyle şaşırttı.

Derbi öncesi, "8JK'yı parçalayacağız" diyerek ortamı geren, maçta yardımcı hakeme küfür ettiği için kırmızı kart gören Kazım uslanmıyor. Maçtan sonra gece yarısı 03.00'te yine twitter'da özür mesajları yayınlayan Kazım dün idmanda yine şımarık tavırlar sergiledi. Kazım twitter'da "Maçı kazanmayı çok istediğim için gergindim.
Yöneticiler, teknik direktörler ve taraftardan özür dilerim" dedi.

AĞIR CEZA VERİLECEK
"Cezama razıyım, çok çalışarak tekrar takıma gireceğim" diyen Kazım yine de kendini kurtaramayacak. Yardımcı hakeme küfür ettiği için 3 maç ceza alması beklenen genç oyuncu, sahadan çıkarken körüğe yumruk attı, güvenlik kamerasına tükürdü. Bunların temsilci raporunda da yer alacağı belirtildi. F.Bahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Kazım'a kulübün de ceza vereceğini belirtti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü