Pages

27 Kasım 2009 Cuma

Fener'e Servet


İngiliz kulübün faks yoluyla Sarı-Lacivertliler'e teklifini sunduğu öğrenildi Yönetim, Gökhan'ı bırakmak istemiyor...

Fenerbahçe ve Milli Takımımız'ın gözbebeği Gökhan Gönül'e İngiltere'den teklif var... Premier Lig takımlarından Aston Villa'nın yıldız futbolcu için tam 8 milyon Euro'yu gözden çıkardığı öğrenildi. Aston Villa yönetiminin Sarı-Lacivertli kulübe faks yoluyla teklifini sunduğu da iddia edildi. Gökhan Gönül'ü asla bırakmak istemeyen Fenerbahçe yönetimi konuyu ilk toplantıda görüşerek kararını verecek.

KAFASINI KARIŞTIRDI
Fakat A.Villa'nın teklifi Gökhan'ın kafasını karıştıracağa benziyor. Premier Lig'de oynamayı çok isteyen milli futbolcunun yönetimle görüşeceği ve, "Teklif sizin için iyiyse, gitmek isterim" diyeceği öğrenildi. Bu konuda yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

Son Nokta Carlos Lig Sonu Gidiyor


F.Bahçeli yöneticiler, sık sık Brezilya'ya döneceğini dile getiren süper yıldıza "Sezon sonuna kadar bizimlesin" dedi.


F.Bahçe'nin yıldızı Roberto Carlos'un son dönemde Brezilya ve İspanya medyasına sık sık "Devre arasında ülkeme döneceğim" demesi sonunda yöneticilerin tepkisini çekti. Yöneticilerin, tecrübeli futbolcuya "Biz seninle ve menajerinle bu konuyu konuştuk. Şampiyonluğa giderken seni bırakmaktan yana değiliz. Sezon sonuna kadar takımda olmanı istiyoruz. Sezon
bitiminde ise seni muhteşem bir törenle ülkene göndereceğiz" dediği öğrenildi. Yöneticilerin, Carlos'un "Gitmek istiyorum" şeklindeki açıklamalarının takım arkadaşlarını da huzursuz ettiğini belirttiği ve şunları söylediği kaydedildi: "Bu tür demeçler motivasyon bozulmasına neden olur. Senden futbolunla ve tecrübenle takıma olumlu katkılarının devam etmesini bekliyoruz. Şampiyonluk yarışı kızıştı. Bu yarışı kazanmak için el ele verip tüm gücümüzle mücadele etmeliyiz. Mutlu sona ulaşınca Türkiye'den krallar gibi gidersin."

Şimdi de menajeri konuştu
Carlos'un menajerlerinden Fabiano Farah, önceki gün Peru'nun Libero gazetesine yaptığı açıklamada, "Roberto'nun karısı Mariana, çocuğunun Brezilya'da doğmasını istiyor. Bu nedenle Roberto'ya baskı uyguluyor. Roberto, 20 Aralık'taki Trabzon maçından sonra ülkesine dönebilir" ifadesini kullandı.

Kazım Kazım'a 4 maç ceza!


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş-Fenerbahçe derbisindeki eylemleri nedeniyle Fenerbahçeli futbolcu Kazım Kazım'a 4 maç ceza verdi.
Yapılan açıklamada, derbi karşılaşmada müsabaka hakemine yönelik hakareti ve ihraç sonrası sportmenliğe aykırı eylemleri nedeniyle, Fenerbahçeli futbolcu Kazım Kazım'a 4 resmi müsabakadan men cezasının verildiği kaydedildi.

Derbi maçta Beşiktaş Kulübü, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 40 bin TL, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle de 40 bin TL olmak üzere toplam 80 bin TL para cezasına çaptırılırken, Fenerbahçe Kulübü'ne ise taraftarlarının sebep olduğu saha olayları nedeniyle 15 bin TL, zaman çizelgesine uyulmaması nedeniyle de 5 bin TL olmak üzere toplam 20 bin TL para cezası verildi.

Ayrıca, Fenerbahçe Kulübü idarecisi Hasan Çetinkaya da derbi maçta statüye aykırı şekilde yeşil zeminde yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar cezası aldı.

Kurulun aldığı kararlar şöyle:

1- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 21.11.2009 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, toplam 80.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- FENERBAHÇE SPOR Kulübünün, 21.11.2009 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE SPOR Kulübünün, zaman çizelgesine uyulmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle FENERBAHÇE SPOR Kulübünün, toplam 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü