Pages

7 Aralık 2009 Pazartesi

Toplantı Üzerine Toplantı Yönetim Kurulu 18.00’de Fenerbahçe'nin kaderi belli olacak!


Fenerbahçe’de yönetim kurulu bugün saat 18.00’de toplanıyor.
Öncelikle, Roberto Carlos konusu karara bağlanacak. Ardından, Kazım ve Önder’in kaderleri çizilecek. Sonra sıra disiplinsizlere ve alemcilere gelecek. Bu sezon yapılan tüm hakem hataları tek tek toplanacak; Yıldırım, bir barkovizyon gösterisiyle bu hataları kamuoyuna açıklayacak. Ayrıca, futbolculara ağır para cezaları kesilecek.

Eskişehirspor yenilgisi ile sarsılan ve başkan Aziz Yıldırım’ın açıklamaları ile kaynamaya başlayan Fenerbahçe’de sular durulmuyor...

Sarı lacivertli yönetim kurulu bu akşam saat 18.00’de toplanıyor. Aziz Yıldırım’ın başkanlığında toplanacak olan yöneticiler öncelikle, “Roberto Carlos, Kazım ve Önder sorunu”nu çözüme kavuşturacak.

Ardından da hakem hataları ve Futbol Federasyonu konusunda izlenecek yol haritası belirlenecek. Kısacası Fenerbahçe için hareketli günler bu akşamdan itibaren başlıyor.

İsterseniz şimdi sarı lacivertli kulüpte şu anda yaşananlarla birlikte, bundan sonra yapılacakları mercek altına alalım.

19.15'te Saracoğlu'nda Basın Toplantısı


Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ile Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın bu akşam basın toplantısı düzenleyecekleri açıklandı.
Fenerbahçe Kulübü'nden verilen bilgiye göre, Mosturoğlu ve Kocaman'ın, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki basın toplantı odasında saat 19.15'te açıklama yapacakları kaydedildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü