Pages

10 Aralık 2009 Perşembe

Cezalar Blli Oldu 21 Gün Hak Mahrumiyeti


PFDK, Eskişehirspor maçından sonra TFF'nin saygınlığını zedeleyen beyanlarda bulunması suretiyle sportmenliğe aykırı hareketlerde bulunan Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım'a 21 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

PFDK ayrıca Mustafa Sarp'a İBB maçından sonra sportmenliğe aykırı beyanatta bulunduğu gerekçesiyle 1 maç ceza verdi!

Fener Borcunu Ödemiyor!


Abril gazetesinde yer alan iddiaya göre F.Bahçe şimdiye kadar Santos'un bonservisi için Corinthians hesabına 850 bin Brezilya Real'i (Brezilya'nın para birimi) gönderdi. Şu ana kadar göndermesi gereken rakam ise 5 milyon Brezilya reali... Sezon sonuna kadar Corinthians'ın hesabına gönderilmesi gereken rakam ise toplam 7 milyon Brezilya reali olmak zorunda... Fakat F.Bahçe sadece bu rakamı ödediği için Corinthians'ta 850 bin Brezilya dolarının tamamını Turbo Sports'un hesabına aktardı.

Fakat Santos'un bonservisi için şimdiye kadar 2,4 milyon Brezilya doları alması gereken Turbo Sports, Corinthians kulübünü Guarulhos 1. Hukuk Mahkemesine şikayet etti.

Davaya bakan hakim Fábio Rogerio Bojo Pellegrino taraflardan delilleri istedi. Corinthians ise Paulista Futbol Ligi konseyine F.Bahçe'den şimdiye kadar sadece 850 bin dolar aldıklarına dair banka dekontlarını mahkemeye sundu.

Kulüp Başkanı Sanchez, "Utanılacak bir durum olmadığını konunun suçlusunun kendileri olmadığını" açıkladı
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü