Pages

14 Aralık 2009 Pazartesi

Alex Sambacıları Kızdırdı


Ankaragücü'ne attığı iki golle Fenerbahçe'ye hayat veren kaptan Alex, maç sonrası yaptığı açıklamayla polemik başlattı. Kaptan, "Özer Fenerbahçe için ne kadar önemli oyuncu olduğunu gösterdi. Daum ona mutlaka ilk 11'de yer bulmalı" deyince, Dos Santos ve Vederson tarafından tepki gördü.

İki sambacı, sol kanatta kendilerinin yerine oynayan
Özer'i savunup kendilerini üstü kapalı şekilde eleştiren kaptana kızgınlar. Santos ve Vederson'un, Alex'e bu yüzden küstükleri belirtiliyor. Bu arada Alex, Ankaragücü galibiyetini fazla büyütmemeleri gerektiğini belirterek, "Daha eksiğimiz var" dedi.

Özer Hurmacı Süper Performans


Zaman lazım
Özer , teveccüh
görmenin, sahip çıkılmanın güzel duygular olduğunu belirtirken, tevazuyu da elden bırakmadı. 23 yaşındaki futbolcu, "Henüz gerçek performansıma ulaşmadım. Oynadıkça, maç kondisyonu kazandıkça daha iyi olacağım. Tam kapasiye ulaşmak için zamana ihtiyacım var" dedi.

Yüküm arttı
F.Bahçe'de ilk 11'de forma şansı bulmanın çok zor olduğunu belirten Özer, bu şerefe eriştiği için kendisini şanslı hissettiğini söyledi. Genç futbolcu, "Bundan sonra üzerime daha büyük sorumluluk bindi. Saman alevi gibi parlayıp sönmek istemiyorum. Artık daha çok çalışacağım" diye konuştu.

Abim olur!
Alex'in kendisine sahip çıkmasına da değinen Özer, kaptanın kendisine ağabeylik yaptığını, onunla aynı sahayı paylaşmanın bile kendisini heyecanlandırdığını ifade etti. Özer, gerçek mevkisinin ne olduğu konusundaki tartışmalara ise şu sözlerle noktayı koydu: "Hücuma dönük orta saha."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü