Pages

29 Aralık 2009 Salı

Sola sürpriz aday Tosic


Sarı-Lacivertlilerin, Santos’un beke geçmesinin ardından sol açık için M.United’dan ayrılması gündeme gelen Tosic’i düşündüğü iddia edildi

Carlos’un ayrılıp, Santos’un da gerçek mevkii olan sol beke geçmesinden sonra F.Bahçe’nin sol kanada takviye yapması kaçınılmaz oldu. Sırp basını da F.Bahçe’nin Roberto Carlos’tan doğan boşluğu Manchester United’den ayrılmak isteyen Zoran Tosic ile dolduracağını yazdı.

Devler peşinde

İngiliz Daily Mirror’da yer alan haberde Tosic, ocak ayında M.United’den ayrılacak olan 22 yaşındaki sol açığın devre arasında F.Bahçe’ye gelebileceği belirtildi. Adı Sarı-Lacivertlilerle anılan Tosic’in peşinde ayrıca Fiorentina, Tottenham, Everton ve Inter gibi devler de var.

Tosic kimdir?

Tosic, 22 yaşında ve 1.71 boyunda. Sezon başında Manchester United’e transfer olan Sırp oyuncu, burada forma bulamıyor. Tosic, Sırp Milli Takımı’nda da 18 maçta 3 de gol attı.

Zenit Aradan Çekildi Meydan Fenerbahçeye Kaldı


Adrian Mutu, Rusya’ya gitmeyi reddedince Rumen golcü için tek aday Fenerbahçe kaldı

Fiorentina’dan ayrılarak Zenit kulübüne gitmesi gündeme gelen Adrian Mutu, Rusya’ya gitmeyi reddeti. Bu oyuncu için tek aday Fenerbhçe kaldı.

EURO 2016'da F.Bahçe Stadı Konmaması Fenerbahçeli Yetkililleri Ç


Federasyonu topa tutan yönetim: Bu statta UEFA Kupası Finali oynandı, Özgener de övdü. Peki şimdi ne değişti?.

En modern stat
F.Bahçe , EURO 2016'ya aday olan federasyonun Saracoğlu'nu maçların oynanacağı statlar arasında göstermemesine sert tepki gösterdi. Açıklamada, 'Bu ne yaman çelişki' başlığıyla şu ifadeler kullanıldı: "Saracoğlu, UEFA Finali'ne ev sahipliği yapmış, ülkemizin en modern stadıdır. Kararda TFF Genel Sekreteri Ahmet Güvener'in
ve Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon'un etkisi vardır."

Sorun çözülür
"Alınan karar, UEFA'nın stadımızın yeterliliği konusundaki kararının inkarıdır. TFF Başkanı Mahmut Özgener, Türkiye'nin UEFA Kupası Finali düzenleyerek rüştünü ispat ettiğini söylemişti. Karar, bu söylemle terstir. Park sorunu, buna gerekçe gösterilmiştir. Sorun, 2016'ya kadar çözülebilecek bir durumken, kazma vurulmamış statların 2016'ya aday gösterilmesi çelişkidir."

Santos'a Realmadrid Talip


Transfer sezonun resmen açılmasına günler kala İspanya'da gündem Real Madrid'in Ocak ayı içinde yapabileceği transferler.
Marca gazetesinin 28 Aralık Pazartesi günkü sayısında ise manşette tanıdık bir isim var; Andre Santos.

Fenerbahçe'nin bu sezon Cristian Baroni ile birlikte Corinthians takımından transfer ettiği Andre Santos'un Real Madrid'in transfer listesi içinde olduğu ve sportif direktör Jorge Valdonado'nun başkan Florentino Perez'e verdiği raporda Dos Santos'un ismin de yer aldığı iddia ediliyor.

Haberde, "Real, adaylarını 2'ye
indirdi. Biri Santos, diğeri David Luiz (Benfica). Santos'un transferi 15 milyon euro'ya gerçekleşebilir" ifadelerine yer verildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü