Pages

30 Aralık 2009 Çarşamba

Real Madrid'in Andre Dos Santos Israrı


Real Madrid'in 15 milyon euro'luk teklifinin doğruluğunu araştıran yönetimden, konuyu gündeme alma kararı çıktı.

Real Madrid'in Andre Dos Santos'u transfer etmek için 15 milyon euro'yu gözden çıkardığı yönündeki haberler Fenerbahçe'de büyük yankı uyandırdı. Başkan Aziz Yıldırım ile sportif direktör Aykut Kocaman'ın, konuyu önceki gün çalışanlar için statta yapılan yılbaşı kutlamasında görüştükleri öğrenildi. Yıldırım'ın, "Gerçekten çok iyi rakam. Araştıralım,
eğer teklif ciddiyse konuyu gündeme alalım" dediği öğrenildi.

Demek ki iyiyim
Kocaman'ın, Real Madrid'in gerçekten de Santos'la ilgilenip ilgilenmediğini araştırdığı, bu konudaki bir raporu yönetime sunacağı öğrenildi. Bu arada Santos, İspanyol Marca gazetesine verdiği demeçte, "Şu an tatildeyim ve Real Madrid'in transfer listesinde bulunduğum iddialarıyla ilgili bir şey bilmiyorum. Yine de adımın böyle büyük bir kulüple anılması iyi şeyler yaptığım anlamına geliyor" dedi.

Klose Konuştu


F.Bahçe, başta Brezilya olmak üzere birçok ülkede golcü için temaslarda bulunurken, Bayern Münih'in yıldızı Miroslav Klose sürpriz bir şekilde Daum'u aradı. Bayern'de yedek kulübesine mahkum olan 31 yaşındaki golcünün Daum'a "Amacım 2010 Dünya Kupası'nda oynamak ama bunun için iyi bir kulüpte sürekli forma giymeli ve kendimi göstermeliyim. Böylece milli
takımda yerim sağlam olur. Beni F.Bahçe'ye alırsan inanıyorum ki çok faydalı olurum" dediği öğrenildi. Daum konuyu yönetime iletecek.

Arthur Zico'nun Deivid Israrı


Olympiakos Teknik Direktörü Arthur Zico, Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde en güvendiği isim olan Deivid de Souza'ya talip olduğunu resmen açıkladı. Bir süredir Yunan ve Türk basınında bu yönde çıkan haberlere açıklık getiren Brezilyalı çalıştırıcı, "Deivid'i hep çok istedim. Futbolculuğu ve karakteri mükemmel. Ancak şu an onu Olympiakos'a aldırmam
çok zor. Çünkü bonservisi yüksek" şeklinde konuştu.

Gökhan'a hayranım
Zico, Deivid'i ancak Fenerbahçe'nin bonserviste indirime gitmesi halinde transfer ettirebileceğini sözlerine ekleyerek, "Deivid'e kapımız her zaman açık" ifadesini kullandı. Gökhan Gönül'e hayranlığını da dile getiren Zico sözlerini şöyle tamamladı: "Benim zamanımda Manchester United ve Bayern Münih, Gökhan'ı istemişti. Fenerbahçe bu futbolcuyu 15-20 milyon euro'ya Avrupa'da bir kulübe rahatlıkla satabilir."

Semih'in Sözleşme 1 Yıl Daha Uzatıldı


Sarı-lacivertli yönetim tıpkı Deivid'e yaptığı gibi Semih'in de sözleşmesini haber vermeden 1 yıllığına uzattı.

Kanarya , durdu durdu bombayı iç transferde patlattı! Yönetimin, "Eğer yeni bir golcü alınırsa sezon sonunda Fener'den ayrılırım" açıklaması yapan Semih Şentürk'ün 2010'da biten sözleşmesini 1 yıl uzattığı ortaya çıktı. Yönetimin yeni sözleşmeyi federasyona gönderdiği belirlendi.

Federasyonun resmi internet sitesinde 26 yaşındaki oyuncunun sözleşme
bitiş tarihi '31 Mayıs 2011' olarak görünüyor. Federasyonun yeni sözleşmeyi 22 Aralık tarihinde işleme koyduğu öğrenildi. Fener yönetimi Deivid'de de aynı yolu izlemiş, sambacının sözleşmesini gizlice uzatmıştı.

Kazım Gider


Kazım'ın geçtiğimiz günlerde babasını kulübe göndererek ayrılmak istediğini bildirdiği öğrenildi. İki yıl önce yaklaşık 1 milyon sterline alınan futbolcu için şu anda fiyat belirlemedi. Ancak Stoke City ile görüşen Kazım'ın, yakın zamanda 1 milyon sterlinlik teklifle kapıya dayanacağı belirtiliyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü