Pages

31 Aralık 2009 Perşembe

Deivid 2012'ye Kadar Fenerbahçe'deyim


Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Deivid, eski teknik direktörü Zico'nun kendisi hakkında söylediklerini duyduğunda çok mutlu olduğunu ancak 2012 yılının Haziran ayına kadar hiç bir yere ayrılmaya niyeti olmadığını söyledi.

Ligin ikinci yarısı ile beraber çok daha iyi bir Deivid izlettireceğine dair söz veren yıldız futbolcu, "Gollerimle geri döneceğim günler çok yakın" diye konuştu.

Fenerbahçe Benfica'nın 1.94'lük gol makinesi Oscar Cardozo'yu da takibe aldı


Sarı-lacivertliler, Benfica'nın 1.94'lük gol makinesi Oscar Cardozo'yu da takibe aldı.

Kiğılı görevlendirildi
Kadrosunu yabancı bir forvetle güçlendirmek isteyen F.Bahçe, adayları çoğaltıyor. Carew, Fred
ve Klose gibi yıldızlar için zemin yoklayan Kanarya'nın, Benfica'nın gol makinesi Oscar Cardozo için de girişim başlattığı öğrenildi. 1907haber.com'un verdiği bilgiye göre yönetim, bu futbolcu hakkında ön çalışma yapmak için Abdullah Kiğılı ve Cihan Kamer'i görevlendirdi.

Değeri 10 milyon euro
Kiğılı ve Kamer'in yeni yılın ilk günlerinde kulübüyle görüşmek üzere Portekiz'e çıkarma yapacakları Cardozo'nun bonservisi 10 milyon euro. 2014'te sözleşmesi sona erecek 1.94'lük kuleyi, Fotomaç yazarı Dr. Gürkan Kubilay 3 sezon önce Fener'e tavsiye etmişti. Benfica'nın kontratını 3 yıl uzattığı Cardozo, hava hakimiyeti ve frikiklerinin yanı sıra sert şutları ile de tanınıyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü