Pages

1 Ocak 2010 Cuma

John Terry, Frank Lampard ve Petr Cech 'ten Fenere Övgü


Terry: Deivid'in golü unutulmaz
FİFA'nın Yılın En İyi 11'ine seçtiği kaptan Terry, “2008'de Fenerbahçe ile oynadığımız maç hala aklımda. Deivid'in golü mükemmeldi. Zico'nun Fenerbahçe'si o sezon çok iyiydi. Turu geçselerdi, çok daha iyi yerlere ulaşabilirlerdi. O zamanki Fenerbahçe, Premier Lig'de ilk beşe oynardı. Şimdi ise ne durumda olduklarını bilmiyorum” dedi.

Lampard: Seyirci çok ateşliydi
Chelsea orta sahasının kilit ismi, İngiliz Milli Takımı'nın vazgeçilmezi Frank Lampard, “Ben de Terry gibi Türkiye'de oynadığımız maçı unutamıyorum. Seyirci gerçekten çok ateşliydi. Karşılaşma boyunca tribünler hiç susmamıştı. Böyle bir baskı olduğu zaman, hiçbir takımın o stattan kolay kolay çıkacağını sanmıyorum. İlk maçta Fenerbahçe'ye kaybettik. Ama sonunda rövanşı aldık. Bizi gerçekten çok zorlamışlardı” diye konuştu.

Cech: Türkiye haketmişti
Dünyanın en iyi kalecilerinden biri olan Çek file bekçisi Petr Cech, son iki senedir biraz şanssız maçların kendisine denk geldiğini söyledi. Cech, “Euro 2008'de Türkiye ile yaptığımız maçta yediğim gol, büyük talihsizlikti. Siz kazanmayı sonuna kadar hak etmiştiniz. O karşılaşmada hatalıydım. Ama futbolda böyle şeyler ne yazık ki oluyor. 2010 Dünya Kupası'na da aynı Türkiye gibi gidemedik. Avrupa Şampiyonası'nın ardından bir türlü üzerimizdeki başarısızlığı atamadık. Güney Afrika'da olmak isterdim. Dünya Kupası herkesin hayali” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü