Pages

16 Şubat 2010 Salı

"Roberto Carlos, Real Madrid'den Türkiye'ye gitti. Frank Rijkaard, Barcelona'dan sonra şimdi Türkiye'de. Ben niye gitmeyeyim"


O birçoklarına göre dünyanın bir numarası. Bir virtüöz, lider ve top cambazı. Ayak hareketlerinin hızına yetişmek için slow motion (yavaş çekim) şart. Sözünü ettiğimiz mega yıldız, Cristiano Ronaldo'nun ta kendisi. Ve sıkı durun, bu Portekizli 'büyücü', F.Bahçe'ye, Türkiye'ye gelmeye hiç de soğuk bakmıyor. Castrol'ün düzenlediği "Ronaldo'ya Meydan Oku" adlı etkinlik için İspanya'ya giden ve yıldız futbolcuyla hem maç hem de röportaj yapan gazeteci Cengiz Semercioğlu, Türk futbolseverlerin kalp atışlarını hızlandıracak inanılmaz açıklamalarla karşılaştı.

Manchester United'dan rekor bir ücretle 94 milyon euro'ya, Real Madrid'e transfer olan 25 yaşındaki futbolcu, "Günün birinde Türkiye'de futbol oynar mısın" sorusuna işte şu yanıtı verdi: "Neden olmasın. Roberto Carlos, Real Madrid'den Türkiye'ye gitti. Rijkaard, Barcelona'yı çalıştırdıktan sonra şimdi Türkiye'de. Ben niye gitmeyeyim." Ronaldo, Türkiye'nin Dünya Kupası'na katılamamasına üzüldüğünü de belirtti ve "Hiddink'le Türkiye'nin 2012 Avrupa Şampiyonası'na katılacağını düşünüyorum. Türk futbolcular hızlı ve istekli. Tuncay, Arda çok yetenekli" dedi.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Fenerbahçe'ye yakışır.

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü