Pages

29 Nisan 2010 Perşembe

F.Bahçe formasını imzalayan Luca Toni, "Belki de önümüzdeki sezon bu formayı sırtıma geçirebilirim" diyerek sarı-lacivertli taraftarlara mesaj gönderdi

..Ve Luca Toni, Fenerbahçe formasına imza attı. Roma'da kiralık olarak forma giyen Bayern Münih'in yıldız futbolcusu Luca Toni, Türkiye'den teklif aldığını doğruladı. İtalya'nın Milano kentinde bir spor giyim markasının krampon tanıtımına katılan İtalyan forvet, şu çarpıcı açıklamalarda bulundu: "Türkiye'den teklif aldığım doğrudur ama hangi kulüp olduğunu şimdilik açıklayamam. Bayern Münih ile 1 yıllık daha sözleşmem var. Ama Louis van Gaal orada olduğu sürece geri dönmem.

Dolayısıyla gelecekte ne olur bilemiyorum. O yüzden Türkiye'den aldığım teklif ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum." Bu arada arkadaşımız Mustafa Bozkurt'un elindeki sarı lacivert renkteki formayı gören Luca Toni, heyecanla yerinden fırlayarak "Fenerbahçe forması değil mi o?" dedi ve muhabirimizin uzattığı Fenerbahçe formasını hemen imzaladı. Fenerbahçe formasına büyük yakınlık gösteren Toni, "Belki de önümüzdeki sezon bu formayı giyebilirim" diyerek Fenerbahçe taraftarına mesaj gönderdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü