Pages

25 Mayıs 2010 Salı

Dev ankete rekor katılım oldu. Zico oyların yüzde 38.8'ini alıp fark attı. Lucescu 2'nci, Daum 3'üncü tercih...

Kaçan şampiyonlukta faturanın büyüğü teknik direktör Christoph Daum'a kesilirken, Alman hoca için "Gitsin mi, kalsın mı?" tartışmaları hâlâ devam ediliyor. Yönetim de bu konuda kararsız. Fotomaç, sözü taraftara verdi. "Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olsun?" diye sorarken, bir anlamda Daum hakkındaki 12. adam görüşlerine ışık tuttuk.


DAUM'A 'GİT' MESAJI
3 gün süren ankette 285.100 kişi oy kullandı. Bu bir rekordu! Anketten çıkan isim ise Fenerbahçelilerin bir türlü unutamadığı efsane futbol adamı Arthur Zico oldu. Brezilyalı hoca, 110.871 oyla (yüzde 38.8) en yakın takipçisi 66.848 oy alan Lucescu'ya (yüzde 23.44) 44.023 oy fark attı. Daum, 44.819 oyla ancak 3. sırada kaldı. Alman hocaya mesaj aslında çok açıktı: Git!


TV'DEN MESAJI VERDİ
Zico,Brezilya'da Globo TV'de katıldığı canlı yayında Fenerbahçe'yi unutamadığını söyledi. Ekrandan sarı-lacivertli taraftarlara el sallayan Beyaz Pele, Türkçe "Görüşürüz" dedi. Zico, Aksiyon'daki röportajında ise Fenerbahçe'de işlerinin yarım kaldığını söyledi, "Türkiye'de başka takım çalıştırmam" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü