Pages

9 Ocak 2010 Cumartesi

Güle GüleFenerbahçe yönetimi, adları skandallara karışan ve kulüpteki geleceği yılan hikayesine dönen Colin Kazım ve Önder Turacı'nın kesin olarak satılacağını duyurdu... Özel yaşantılarındaki çalkantılar nedeniyle gözden düşen Kazım ve Önder konusunda ilk kez resmi açıklama yapan sarı- lacivertli yönetim, her iki futbolcuya da kapıyı gösterdi.


Sarı -lacivertli kulübün resmi sitesinde yer alan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Bir süredir kadro dışı olan oyuncularımız Kazım ve Önder konusundaki görüşmeleri sportif direktörümüz Aykut Kocaman gerçekleştirmektedir. Her 2 futbolcumuza da şu an kadroda düşünülmediği ve kendilerine kulüp bulmaları söylenmiştir."

Forvet Alcağız


F.Bahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Fenercell'in düzenlediği organizasyonda, taraftarların sorularını yanıtladı. Can Bartu Tesisleri'ndeki basın odasında gerçekleştirilen chat organizasyonunda Daum, bir soru üzerine "Kesinlikle bir forvet transferine ihtiyacımız var. Kazım'ın ayrılmasından sonra bu durum daha da kaçınılmaz
oldu" şeklinde konuştu.

Sarı -lacivertli hoca, gazetelerde yer alan transfer haberleriyle ilgili olarak ise, "Kulüp olarak içeride konuştuğumuz ismi dışarı vermiyoruz ama gazetelerde çıkan isimlerden çoğu doğru" dedi. Aykut Kocaman ile uyum içinde çalıştıklarını bir kez daha yineleyen Daum, ciddi sakatlıklar olmaması halinde Avrupa'da da çok başarılı olacaklarını sözlerine ilave etti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü