Pages

14 Ocak 2010 Perşembe

Milan Talip


Sürekli ayrılmak istemesi, son dönemde de topuğundaki sakatlık nedeniyle moralsiz olan Güiza'ya sürpriz bir talip çıktı. Milan'ın Güiza'yı istediği öğrenildi. İtalyan yöneticilerin F.Bahçe'ye İspanyol yıldız için 12 milyon euro önerdikleri ve pazarlıkların sürdüğü belirtildi.

Cicinho'nun Menajeri F.Bahçe ile anlaştı!


Cicinho transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Adı F.Bahçe ile anılan sambacı Brezilya basınına Sao Paulo ile anlaşmak üzere olduğunu ve ülkesine dönmekten mutluluk duyacağını açıklarken, menajeri Ricardo Santi ise Sao Paulo iddialarını net bir dille yalanladı.

Cicinho'nun Avrupa'da futbol oynamaya devam edeceğini iddia etti. Bu arada Brezilya'nın ESPN kanalı ise Cicinho için Santi'nin F.Bahçe ile anlaştığını fakat Brezilyalı oyuncunun Türkiye'ye gitmek istemediğini iddia etti.

F.Bahçeli iki yönetici, Avusturya'ya 1.91'lik golcü için pazarlığa gidiyor


Kazım'ın satışa konması, Güiza'nın sakatlığı, Semih'in formsuzluğu ile forvette güç kaybeden F.Bahçe, Marc Janko için harekete geçiyor. Daum'un, "Zaman daralıyor. Bir an önce transfer yapmalıyız" diye bastırması ve Salzburg'un gol makinesi Janko'yu işaret etmesi üzerine iki yönetici Avusturya'ya gidiyor. Her iki kanatta oynayabilen, 1.91'lik boyuyla kafa toplarında da etkili olan Janko için Daum, "Nokta atışı yapalım. Hem çok iyi profesyonel, hem formda. Kaçırmayalım" raporu verdi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü