Pages

15 Ocak 2010 Cuma

Gökhan ÜNAL Resmen Fenerbahçe'de


Kulüp Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Gökhan Ünal konusunda Sarı-lacivertli kulüple anlaştıklarını belirterek, "Fenerbahçe'nin oyuncuyla görüşüp transferi sonuçlandıracak. Biz Fenerbahçe ile her konuda anlaşmaya vardık" dedi. Fenerbahçe ile 3 Milyon 200 bin euro artı Burak Yılmaz karşılığında anlaşan Trabzonspor yönetimi Eskişehspor'da kiralık oynayan oyuncu konusunda anlayış bekliyor.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü de resmi web sitesinden yaptığı açıklamada "Trabzonsporlu Gökhan Ünal'ın transferi için oyuncuyla ve kulübüyle prensipte anlaşmaya varılmıştır" dedi.

Daum''ARTIK TRANSFERİ BİTİRİN''


Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum'un Kazım ve Önder'in affedilmesini istediği ancak ret yanıtı aldığı öğrenildi. Antalya kampı öncesi başkan Aziz Yıldırım ile özel olarak görüşen Almah hoca, "İkisini de affetmenizi istiyorum. Onlar bana lazım" dedi. Yıldırım ise çok net ve kesin bir ifade kullanarak "Onlara F.Bahçe'nin kapısı tamamen kapandı. Bunu kesinlikle unut. Kimse bu kulüpten daha büyük değil" cevabını verdi.

Yıldırım'ın kesin kararlı olduğunu gören Daum, bu kez sözü transfer çalışmalarına getirerek, "Madem onlar olmayacak, o zaman yerlerine iki yeni isim istiyorum. Şampiyon olmak istiyorsak transferi bir an önce bitirmeliyiz. Çok geç kaldık. Kafamdaki takımı hâlâ oturtamadım" diye konuştu. Yıldırım da "Çalışmalar sürüyor. Acele etme. Kime elimizi atsak, fiyatı iki katına çıkıyor. İnce eleyip sık dokuyoruz" ifadesini kullandı
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü