Pages

25 Ocak 2010 Pazartesi

F.BAHÇE'nin peşinde olduğu Adrian Mutu'nun menajeri Gica Becali, Premier Ligden bir takımdan, F.Bahçe ve Zenith'ten teklif aldıklarını açıkladı.


Adrian Mutu Heycan Yarattı
Becali Miami'den Radio Leggo'ya yaptığı açıklamada ayrıca, 'Ben Ocak ayı bitmeden Floransa'ya döneceğim ve transfer görüşmelerini sonlandıracağım. Adrian'ın Fiorentina'da devam etmeyeceği ortada' dedi.

Dünyaca ünlü Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, fanatik taraftarı olduğu Fenerbahçe'yi yere göğe sığdıramıyor. Ünlü yazar, İspanya medyasına verdiği ropö


Orhan Pamuk, İspanyol El Periodico gazetesine verdiği röportajda futbola da yer verdi. F.Bahçe'nin Barcelona kadar büyük bir takım olduğunu belirtti. Türkiye'de en marksist ortamlarda bile futbol konuşulduğunu söyleyen Pamuk, "F.Bahçe benim takımım. Türkiye'nin en popüler takımı. Taraftar kitlesi daha geniş sosyal spektrumlu bir takım. Beşiktaş küçük burja, G.Saray ise aristokrat takımı" diye konuştu.

Madson'un Gelmesi Yakın


Basın mensuplarının Madson'un F.Bahçe'ye transferi ile ilgili sordukları sorulara Dorival, 'Ben bu konuda beton gibi sessiz kalacağım' dedi. Dorival, her oyuncunun yerine alternatifinin olduğunu belirterek, 'Kimsenin gitmesinden sonra ağlamak için burada değilim. Takımımı en garantili şekilde sahaya çıkarmak için buradayım' diye konuştu.

Rede Bom Dia gazetesi Madson'un, Aykut Kocaman'la bir araya geldiğini yazdı. Bugün de hem Fenerbahçe hem de Madson, transfer iddialarını yalanladı. Genellikle yalanladığı isimleri almasıyla tanınan Fenerbahçe, yazılan yüzlerce isme cevap vermezken Madson'a anında cevap vermesi heyecan yarattı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü