Pages

29 Ocak 2010 Cuma

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığına, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım yeniden seçildi.Astoria Alışveriş Merkezi'ndeki vakıf ofisinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda, vakıf başkan vekili ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Aziz Yıldırım'ın oybirliğiyle yeniden başkanlığa getirildiğini açıkladı.

Gümüşdağ, vakfın bir önceki yönetim kurulunun da aynı şekilde yeni dönemde göreve devam edeceğini bildirdi.

Türkiye Kupasında Fenerbahçe-Bursaspor İle Eşleşti


İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor
Antalyaspor-Galatasaray
Fenerbahçe-Bursaspor
Manisaspor-Denizlispor

Yarı finalde ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor eşleşmesinde turu geçen takımla, Antalyaspor-Galatasaray eşleşmesinde turu geçen ekip, Fenerbahçe-Bursaspor eşleşmesinde turu geçen ekiple de Manisaspor-Denizlispor eşleşmesinin galibi karşı karşıya gelecek.

F.Bahçe golcü oyuncu için 8 milyon euro teklif etti, Brezilya ekibi 10 milyon istiyor


F.Bahçe yönetimi transfer konusunda sır vermese de Brezilya basını, Dentinho defterinin kapanmadığını yazıyor. 21 yaşındaki Corinthians'lı golcü, "F.Bahçe'den teklif aldım. Gitmek istemiyorum ama rakam yüksek olursa bana söz düşmez" diyerek yeşil ışık yaktı. Teknik direktör Mano Menezes, "Ben kulübün çalışanıyım. Dentinho'nun gitmesini istemeyerek de olsa onaylamak zorundayım" diye konuştu.

F.Bahçe kestirip attı
Brezilya basını, F.Bahçe'nin 21 yaşındaki golcü için önce 6 milyon euro teklif ettiğini, daha sonra 8 milyona çıktığını yazdı. Gazetelere göre transferin önünü tıkayan en büyük etken ise Dentinho'nun bonservisinin birkaç parçaya bölünmesi. F.Bahçe'nin kararlı davranarak pazarlığın kızışmasına izin vermemesi de Corinthians'ı zor durumda bıraktı. Basına göre F.Bahçe 10 milyon euro verirse transfer bitecek.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü