Pages

30 Ocak 2010 Cumartesi

Turkcell Süper Lig'in 19. haftasında yarın deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, puan cetvelinde liderlikteki yerini korumak istiyor.


MUHTEMEL 11

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, kart cezalısı nedeniyle eksiklerin çokluğunda kadroda zorunlu değişiklikler yapacak.

Daum'un Sivasspor karşısında sahaya sürmesi beklenen 11 şöyle:

Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Deniz, Bilica, Vederson, Mehmet Topuz, Selçuk, Özer, Uğur, Alex, Semih.
Sivas 4 Eylül Stadı'nda saat 15.00'de başlayacak karşılaşmayı hakem Kuddusi Müftüoğlu yönetecek.

Sivasspor maçının hazırlıklarını bu sabah yapacağı antrenmanla tamamlayacak Fenerbahçe, saat 14.00'de Sabiha Gökçen Havalımanı'ndan uçakla Sivas'a gidecek.

"İspanya'daki doktorum, 'İğne tedavisi çözüm olmaz' dedi Böyle sürerse benden beklenen katkıyı asla sağlayamam"Güiza restini çekti


En fazla iki ay sürer
Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Daniel Güiza, sonunda patladı. Sezon başından bu yana sakat sakat oynadığını ifade eden İspanyol golcü, "Yönetim, ameliyat olmama izin vermiyor. Sezonu kapatacağımı düşünüyorlar. İspanya'daki doktorumla konuştum. Bu ameliyatı kesinlikle olmam gerektiğini söyledi" dedi. En fazla iki ay sahalardan uzak kalacağını belirten Güiza, bu şekilde performansının yarısını bile sergileyemediğinden dert yandı.

Korkarak vuruyorum
Hem fiziksel hem de psikolojik olarak iyi günler geçirmediğini belirten Okçu, yönetime adeta rest çekti: "Doktorum, iğne tedavisinin yeterli olmayacağını söyledi. Topuğumdaki bu sakatlık yüzünden topa bile korkarak vuruyorum. Böyle olunca da sürekli eleştiriliyorum. Ben de en iyi şekilde mücadele etmeyi isterim. Ancak bu şekilde devam ederse beklenen katkıyı asla sağlayamam. Artık bu sorunum çözüme kavuşmalı."

Galatasaray'ın yabancı transferdeki atağından sonra gözler Fenerbahçe'nin patlatacağı düşünülen transfer bombasına çevrildi. Ancak ara transfer dönemi


Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Daniel Güiza'nın sakatlığının bütün planlarını altüst ettiğini söyleyen Fener'in hocası deyim yerindeyse çıldırdı.

Daum çıldırmakla kalmadı bir de transfer istedi. Üstelik transfer edilmesini istediği futbolcunun adını bile verdi. Kim mi bu futbolcu?
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü