Pages

10 Şubat 2010 Çarşamba

Mehmet Topuz'a ceza geldi!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe-Diyarbakırspor maçında rakibinin boğazını sıktığı için kırmızı kart gören sarı lacivertli takımın futbolcusu Mehmet Topuz'a 2 maç ceza verdiğini açıkladı. Kurul ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Spor ve Bursaspor'u 15'er bin, Trabzonspor'u ise 10 bin 5 yüz TL para cezası ile cezalandırdı.

F.BAHÇE’nin Brezilyalı oyuncusu Andre Santos, ülkesinde yayım yapan Lancenet’e konuştu...

Sambacı Roberto Carlos'un gitmesiyle sol bek oynamaya başladığını bu sayede gerçek yerini bulduğunu söyledi. "Sol beke döndüğüm için çok mutluyum. Artık hedeflerimi gerçekleştirmek daha kolay" dedi. Santos, "Corinthians'ta 3-5-2 sol kanatta oynarken, burada 4-4-2'de sol bekte oynuyorum" diyor ve ekliyor: Sol bek oynamak verimimi daha da artırdı. Önümde oynayan arkadaşım bana daha çok özgürlük veriyor. Bu sayede asist yapmamın yanı sıra gol de atabiliyorum.

Fenerbahçe Dodo'yu elinden kaçırdı...


M.United, Corinthians'ın 17 yaşındaki yıldızı Dodo'yu 5,6 milyon sterline transfer etti. Lancenet'te yer alan habere göre F.Bahçe, Andre Santos ve Cristian'ı transfer ettiği dönemde stoper olarak forma giyen Dodo'yu da almak istedi. İki taraf arasında Dodo konusunda bir anlaşma olmadı. Ferguson'un 17 yaşındaki Dodo'yu, Rio Ferdinand'ın yerine düşündüğü bildirildi.

F.BAHÇE’de transferi üç isim bitirecek. Daum rapor verecek. Aykut Kocaman inceleyecek, yöneticiler Murat Özaydınlı ve Serhat Çeçen ise işi bitirecek. Sezon sonunda büyük bombalar patlatmaya hazırlanan F.Bahçe’de Başkan Aziz Yıldırım, sınırlı ama çabuk iş bitiren bir ekip kurdu.


Ekibin başına Murat Özaydınlı getirildi. Özaydınlı ile birlikte Serhat Çeçen, yönetici konumunda olacak. Aykut Kocaman'ın vereceği rapor doğrultusunda bu iki isim alınacak futbolcunun kulübü ve menajeriyle görüşerek işi bitirecek. F.Bahçe'nin üç silahşörünün elinde şu anda uzun bir liste bulunduğu, bu listede yer alan birçok futbolcuyla da temasa geçildiği iddia edildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü