Pages

22 Şubat 2010 Pazartesi

MUHTEMEL 11'LERFENERBAHÇE

Volkan Demirel
Gökhan Gönül
Deniz
Bilica
Vederson
Özer
Cristian
Emre
A.Dos Santos
Alex (Gökhan Ünal)
Semih

BURSASPOR

İvankov
Ali
Ömer
Zapotocny
Mustafa Keçeli
İvan
Hüseyin
Ozan İpek
Volkan Şen
Turgay
İglesias

STAT: Şükrü Saracoğlu
SAAT: 20:00
HAKEM: Bülent Yıldırım
YAYIN: Lig TV & Sporx.com Canlı Anlatım Servisi

İtalyanlar, F.Bahçe'nin yaz transferi için erkenden harekete geçtiğini iddia etti.


Sarı-Lacivertli ekibin, Roma'da forma giyen Julio Baptista için devreye girdiği, yönetimin, Alex aracılığıyla Baptista'ya teklif yaptığı iddia edildi. Baptista'nın menajeri Juan Figger'i devreden çıkarmak isteyen F.Bahçe'nin bu nedenle Alex'i devreye soktuğu, F.Bahçe'nin kaptanının çocukluk arkadaşı Baptista'yı ikna etmekte zorlanmayacağı iddia edildi.


Roma'da da teknik direktör Claudio Ranieri'nin Luca Toni'nin forma girmesinden sonra Baptista'nın satılmasına sıcak baktığı bildirildi. B.Münih'ten kiralanan Toni'nin sezon sonunda Roma ile sözleşme imzalaması bekleniyor. Mali sıkıntıda olan Roma'nın sezon sonunda bazı futbolcularıyla yollarını ayırmak istediği biliniyor.

Kazanmak Zorundayız

Son iki maçında iki bebarerlik ile (Diyarbakır ve Manisa) 4 puan kaybedip zirveyi G.Saray'a bırakan F.Bahçe, Bursa'yı ağırlıyor. Bursa (kupa) ve Lille yenilgileriyle de kötü gidişini sürdüren Kanarya, G.Saray dün Beşiktaş'a 2 puan kaptırdığı için bugün kazanırsa liderliği geri alacak. Ameliyat olan Uğur, Ali dışında Mehmet, Lugano ve Deivid bugün yok.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü